Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin napra milyen egyedi...

Valentin napra milyen egyedi (! ) ajándékötletet tudtok 20-onéves fiúnak, ami nem drága?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék tipikus bögrét, szíves párnát, közös képet és hasonlókat adni, amit kb. mindenki.. valami egyedi kellene. A fiú sem tipikus autóbolond, focirajongó, sörözős macsó. Szóval az ilyen jellegűek kilőve. Nincs sok pénzem, jó lenne házikészítésű ajándék avgy valami olyan, ami olcsó. Ötlet?
2017. febr. 7. 21:30
 1/8 A kérdező kommentje:
A kis ajándék mellé sütni is szeretnék, szóval valami egyszerű recept is jöhet (torta, süti..), de nem akarom, hogy ez legyen a fő ajándék.
2017. febr. 7. 21:31
 2/8 anonim ***** válasza:

Ma botlottam ebbe a cikkbe:

[link]

2017. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Horgolj kis sapkát a micsodájára, hideg van.
2017. febr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
süsd meg a kedvenc sütijét
2017. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos vannak közös belső poénjaitok. Mi pl. azzal hülyéskedünk, hogy búcsúzáskor azt mondjuk egymásnak, hogy "jó légy", és utána így zümmögünk egymásnak, mint a legyek. És emiatt adtunk már egymásnak ilyen legyes cuccokat :D Biztos nektek is vannak hasonló belső dolgaitok, amik csak nektek viccesek, másoknak nem.
2017. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is van 1-2 ilyen, de minddel kapcsolatban most adtam valamit, mert most volt egyszerre szülinap, karácsony, névnap és évforduló.. mindre adtam valami ilyet és most nincs több ötletem.. meg ugyanolyan témájút sem akarok.
2017. febr. 8. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:
És miket szeret? Abból nem tudunk kiindulni, hogy miket NEM. :D
2017. febr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Leginkább talán a természetet, állatokat, kirándulni, ilyesmi.. meg a hasát. ezért sütök neki valamit, de mellé szeretnék egy kis más ajándékot is. A romantikázást is szereti.
2017. febr. 9. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!