Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mitől egyedi példány?

Mitől egyedi példány?

Figyelt kérdés

Neten rendelem a könyveket, és most is szerettem volna rendelni. De egy könyv 9 euró helyett 57 volt. Vagyis egy könyvsorozat második része.

Nagyon meglepődtem, az volt odaírva, hogy egyedi példány. Mitől lehet lehet egyedi? :-)



2015. okt. 23. 06:32
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
lehet, hogy dedikált, bár szerintem attól még nem kerülne ennyibe
2015. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyedi konyv altalaban az, amibol csak egy peldany keszult, vagy csak egy peldany maradt fonn.


Modern konyveknel szerintem nincs ilyen. Lehet, hogy valami kis sorozatu diszkiadas, es ezt nevezik a marketingesek "egyedinek".

2015. okt. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg ha belinkelnéd, egyszerűbb lenne megmondani...
2015. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Cassandra Clare:Végzet ereklyéi könyv második része, a hamuváros. Bookline-on rendeltem, de nem volt ott az ára szóval írtam nekik, és ezt a választ kaptam, hogy : "Felhívjuk figyelmét,hogy a jelzett termék egyedi darab, abból is csak egyetlen példány áll rendelkezésére"

Na és oda volt írva, hogy ez 57€

2015. okt. 23. 11:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem írtak konkrétumot, hogy miért olyan egyedi.
2015. okt. 23. 11:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak marketinges lehúzás, hogy "egyedi példányként" árulják. Gondolom, nem 1 darabot nyomtattak a könyvből.
2015. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!