Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Virágtippeket adna valaki...

Virágtippeket adna valaki Valentin napra?

Figyelt kérdés

Bazsarózsát lehet adni?


Igazából a barátnőmnek a Fehér tulipán és a Bazsarózsa két kedvence, de ezek elég tavaszi virágok. Vagy csak simán egy szál rózsát vegyek neki?


Az a terv, hogy elviszem vacsorázni, ezért nem akarok nagy csokrot adni, mert azt macerás cipelni. Valami 1-2 szálra gondoltam.



2017. febr. 8. 23:24
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!


Ha már vacsorázni viszed, légy gavallér és páratlan számú virágot adj neki! Ez is az etikett része. Olyan szép ha ezt követi valaki (gondolom) tinédzserként.


Vörös virágot adj neki, az a szerelem és a tűz jelképe. A fehér mehet ha majd engesztelned kell valami miatt, vagy ha az édesanyjának adsz egy szálat Nők Napjára például.


Egy szálat javaslok, a három már csokor volna. A töviseket szedesd le a virágárussal, nehogy megbökje.


Sok sikert

2017. febr. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kötelező követni az etikettet. Én sokkal jobban örülök, ha a kedvencem kapom (legyen szó bármiről) mint azt ami elvárt.

Sokkal nagyobb az öröm, ha megjegyez ilyen apróságokat az ember párja.

Én pl napraforgó, pipacs és kála párti vagyok. Jobban örülök egy szál fehér "temető virágnak" mint a rózsának.

2017. febr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!