Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Hova menjünk el holnap Valenti...

Hova menjünk el holnap Valentin napkor?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk, Budapest, suli után mennénk valahova de semmi ötletünk nincs, csak gondoltuk ma kicsit több időt eltöltünk együtt. Valami ötlet kéne, egy hely ahova belehet ülni enni vagy valami

2017. febr. 13. 21:28
 1/4 anonim válasza:
Mi majd a gellérthegyre megyünk ki a kedvesemmel, a kivilágított parlamentet bámuljuk (nagyon szereti) én ott majd lesz valami :P :DD (rossz aki rosszrs gondol, de h**ye aki nem XD de akkor sem lesz semmi rosszaság nyíltam XD) annyi a lényeg, hogy valamit amit szeret, olyan helyre kell vinni, ajánlom még a Dunapartot, Margithíg, Margitsziget valahol a partnál, egyik mólón, csendben kettesben hidd el élvezni fogja az asszonypajtás is ;)
2017. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan barátnőm nincs, de ha lenne akkor úgy elmennék sétálni egy elhagyatott helyre. Például valami dombos, hegyes, erdős részre, ahol semmi nyoma az embereknek, távol a civilizációtól és csak a természetet figyelni.

De gondolom ez nem mindenkit izgat :D

A lányok a menő éttermeket/bárokat gondolom jobban szeretik.

2017. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
gondolom már megoldódott de azért leírom, lány vagyok, és én randin szívesebben megyek sétálni egy parkba vagy valami mint étterembe vagy moziba
2017. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott valamennyire, igazából elnapoltuk a dolgot, mert ezt suli után lehetetlen megoldani :D. Egyébként ez a sétálás dolog meg leülés valahol nem annyira megoldható, mert szétfagynánk
2017. febr. 16. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!