Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentinra csak ezt vettem a...

Valentinra csak ezt vettem a páromnak. Ez nagyon apróság?

Figyelt kérdés
Egy szíves kulcstartó ami kettétörhető. A szív nálam a kulcsa nála pl majd kocsi kulcson viszont kevésnek érzem. Vacsizni is megyünk és még kitudja mit kapok... Én ezt gondoltam őszintének. Szerintetek? Egyébként én vagyok a Nő.

2017. febr. 14. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Te nem tudsz főzni ? Készülhettél volna ünnepi étellel vagy szív alakú sütivel. Ha szeret olvasni, akkor vehetsz könyvet a kedvenc írójától. Aminek még örülne egy nem meleg férfi, hogy a barátnője szexi fehérneműben kitesz magáért este.
2017. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
mi nem is unnepeljuk, oszinten szolva en nem is tudom pontosan mikor van valentin nap.
2017. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a férjemnek egy tábla csokit vettem. Ha már megemlékeztek róla, akkor nem az ajándék értéke és mennyisége számít, hanem az, hogy gondolsz rá. Amúgy ötletes ajándék, nekünk is van!
2017. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség ez az egész Valentin-nap. JÓl írta valaki a facebookon, minek nekünk Velentin-nap, amikor itt van nekünk Balassi BÁlint. Mi magyarok vagyunk!!!
2017. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!