Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Megsértődött mert adtam neki...

Megsértődött mert adtam neki ajándékot Valentin napra, ez normális?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy nem veszünk egymásnak ajándékot, de én vettem, mert szeretek adni. Nem várok cserébe semmit. Mégis megsértődött. Hozzáteszem 1 évvel ezelőtt ő már ugyanezt eljátszotta velem fordítva. De én nem haragudtam meg emiatt. Érthető ha ez most rosszul esett nekem nem?


Egy lány



2017. febr. 14. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
miert nem lehet ahhoz tartani magad, amit megbeszeltetek???...............
2017. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Ha valamin megsértődik, az nem normális.

Képzeld, ha komolyabbra fordul a dolog és ilyen sértődékeny lesz, mit fogtok csinálni.

2017. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

De ha megbeszéltétek, hogy nem ajándékoztok, akkor minek vettél mégis? Hát persze, hogy jogos a sértődés, mert most ő érzi kínosnak magát, hogy ő meg nem adott semmit.

Amúgy is egy nagy hülyeség a valentin nap, de még pocsékabb, hogy bolondot csináltál belőle.

2017. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
A szavahihetőség, megbízhatóság alapvető érték egy kapcsolatban. A többit rakd össze magadnak.
2017. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!