Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vennétek valentin napra a...

Mit vennétek valentin napra a barátnődnek, akivel nagyon friss a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 04:07
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
98%
Semmit, inkább szerveznék vele valami jó kis programot, főznék neki finomat, ilyesmik. Nem kell feltétlen a pénzköltéseől szólnia a napnak, főleg ha friss a kapcsolat, felesleges több ezreket rákölteni.
2018. jan. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Virágot és vidd el moziba, vagy ahová szeret járni.
2018. jan. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Több év kapcsolat után azt mondom,hogy semmit. Ha élményt ajándékozol,az sokkal többet ér.

Te tudod mennyi a keret.Egy mozi, egy bowling, egy étterem,vagy egy wellness hétvége.. Amennyi belefér.

A legolcsóbb talán a mozi.De állatkert, kalandpark ,fürdő stb is jó ötlet.

Menjetek el kettesben,figyeljetek egymásra,érezzétek jól magatokat.

Emlékezetesebb, mint ha veszel neki egy bonbont meg egy virágot.

De persze azt is lehet, mondjuk egy szál rózsát meg egy csokit a program mellé.

Ha mindenképpen tárgyat szeretnél, akkor egy közös képet kereteztess be,vagy nyomtasd rá párnára,pohárra stb.

2018. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy szál vörös rózsát.
2018. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
2018. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Kis piros szivet.

Az eléggé giccs.

2018. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom a többiekhez. A program, élmény a tuti (lehet ez olcsó, sőt ingyenestől kezdve drága flancos is, akármilyen is az anyagi helyzeted vagy a lány hozzáállása a pénzköltéshez, tudsz találni valamit). Amúgy ha szereti a csokit, akkor ez az elég banális dolog is benne lehet a képben s abból is lehet flancosabbat (vagy többet. engem egy időben igazán meghatott volna fél kiló csoki a kedvenc fajtámból :) de a virágot inkább a szárán szeretem s ha nem otthon kapom, nem is tudom hova tenni, kézben vinni a zsúfolt buszon, ugye...).

No igen, a lány ízlése is ott van. Van, aki nem fogadna el egy drágább programot, nem szereti a virágot és nem eszik csokit. Ki romantikusabb, ki praktikusabb, ki sportosabb. Fontos, hogy jól érezze magát...

2018. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Vazul1972 válasza:
100%
Virág, közös program(mozi, vacsora, stb.)
2018. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

Semmit nem vennék, megvárnám névnapját.

Barátnőmet nem Bálintnak nevezik.

2018. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Semmit, tényleg maximum a jegyet, belépőt vacsi részét kifizeted. De nem is muszáj ezt pénzbe keríteni.


Ha romantikus alkat, akkor könnyű meglepni, akárcsak engem. Mondjuk egy gyengéd masszázs, egy finom vacsora, amit ő csinált, egy üveg pezsgő, egy jó film, régi emlékek felelevenítésére egy pár közös szám, egy kis tánc, egy hatalmas szeretkezés a gyertyafényes, kellemes illatokkal átjárt szobában.


Bár szerintem ehhez nem egy dátumot kellene kapcsolni, lehet ezt időpont nélkül bármikor. Főleg, ha szereted a másikat. :)


25/L

2018. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!