Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vennétek valentin napra a...

Mit vennétek valentin napra a barátnődnek, akivel nagyon friss a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 04:07
1 2 3
 21/22 Dávid Füli válasza:
Én is a közös élményre szavazok. Nem tudom a te barátnőd mit szeret. Én pl elvinném a páromat kirándulni, mert azt nagyon szereti. Felviszem majd a Mecsekbe a kilátóhoz ahol az egész város alattunk van. Tudom hogy neki ez tetszik. Te is ha egy picit ismered, biztosan ki tudsz találni valamit. De kérdezni sem szégyen. Mihez lenne kedve? Legyetek együtt, az sokkal többe ér mint valami amit meglehet enni, vagy eldobni. Tegyed emlékezetessé neki azt a napot. Én ezt tenném. Az elején ez még el is mélyítheti a kapcsolatotokat.
2018. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Szerintem semmit nem kell venni vagy elviszed moziba vagy egy étterembe vagy valami romantikus helyre. Ennyi nem kell milliókat rá költeni főleg nem Valentin napkor hanem mondjuk szülinapjára érdemes egy nagyobb ajándékot venni neki.
2018. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!