Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak Valentin napra? [ 17/L ]

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés volt, de megfelelő ajándék ötletet nem találtam.

A barátom nem lakik velem egy városba, így ritkán tud csak lejönni, most fogunk még csak másodjára találkozni, ami tudom még nagyon kevés. Viszont annyit beszélgettünk, telefonon is, fészen is, és mondta hogy ne lepődjek meg de lesz nála valami. Hiába mondtam hogy nem kell semmi, nekem elég ha ő jön, de azért mégis Valentin nap lesz... Igaz ő előbb fog jönni ha minden igaz. Talán jövőhét hétvégén jön azaz kb 1 hét múlva.

Nem szeretnék túlköltekezni, és nem is erről szól a Valentin nap. Viszont fogalmam sincs mi az ami pénzileg is belefér, nem túl drága de még se pár száz forintos, és még örülne is neki.


Én gondoltam hogy valami karkötőt persze vmi bőr karkötőt valami fiúsat, meg csokit / bonbont. Nem tudom melyiket illene mármint talán a bonbon azért jobb, de azt hiszem tudok olyan táblacsokit is venni amire az van írva hogy "Szeretlek", az talán jó ötlet.

Nektek erről a Szeretlekes csokiról, és a karkötőről mi a véleményetek? Vagy esetleg más ötlet?



2018. febr. 3. 08:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát, én arra gondoltam hogy ma sütök valamit és viszek. Viszont anyám kissé nem örül ha "pasizok" mert az ő kiskorában sajnos trauma érte, mármint pl anyu húgát a férje bántalmazta stb..és ez miatt nagyon félt. Szóval nem tud róla hogy találkozgatok én egy sráccal. Viszont kamuztam neki hogy egy barátnőmnek születésnapjára sütnék 1 kis sütit és bele ment. :D

+ Arra gondoltam hogy ma veszek a fiúnak ilyen kulcstartós dolgot ha találok. Tudjátok ami ilyen párban van, pl kirakós részek, vagy szív formájút vagy hasonlót.


A srác tegnap írta hogy annyira örül mert ő úgy érzi hogy megfelelő ajándékot vett..:D

Hát remélem én sem okozok csalódást.

2018. febr. 9. 06:56
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát eléggé kellemetlenül sikeredett.

A találkozás napján sikerült vennem neki egy bonbont, és egy ilyen kis mini dísz párna szerűséget.

FELESLEGESEN.

Mivel kapkodásában elmondása szerint ő az én ajándékomat otthon hagyta, viszont nem fogadta el az én ajándékom és vissza tette a táskámban, eléggé idiótán sikerült és azóta kissé kellemetlenül is érezzük magunkat.

Ráadásul most pár napja nem érzem hogy minden jól menne köztünk. Eddig is voltak kisebb problémák pl, nem ért rá írni, vagy valami. Ettől független minden nap valamit írtunk, szíveket küldtünk vagy valami.

2 napja rá szokott arra hogy nem igen ír, és nem szívezik, és kissé visszahúzódó lett, valamint inkább telefonon hív.

Ezzel nincs is bajom, de megkérdezte tegnap hogy nem-e gondolkodtam azon hogy mással legyek. Mondtam neki hogy nem, és vissza kérdeztem hogy miért ő akar-e mással lenni, és elmondása szerint nem.

Viszont többször utalt arra hogy nem érzi hogy egymáshoz illünk. Szerinte én komolytalan vagyok és gyerekes ._., de ugyan ekkor irritál, pl ma megkérdezte hogy hogy vagyok, és mondtam hogy megbetegedtem stb..és bunkón bánt velem. Közölte hogy más is megbetegszik és hogy mit húzom ezen fel magam. KÖZBEN Ő KÉRDEZETT RÁ.

Szóval ... igen, eléggé bunkósodik. Szerintem ez nem tart köztünk sokáig. Valahogy kezdek már már inkább kiábrándulni belőle.

2018. febr. 15. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!