Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Lányok ti örülnétek ilyen...

Lányok ti örülnétek ilyen valentin napi meglepetésnek?

Figyelt kérdés
A szerelmem úgy tudja hogy szombatom mikor jön hozzám akkor ünnepeljük a valentin napot. 80 kilometerre lakunk egymástól szóval ritkábban találkozunk. De én meg szeretném lepni hogy mikor megy haza suliból én ott várnám a buszmegállóban egy házilag készített örök rózsával. Volt már olyan helyzet hogy kellemetlenül érezte magát mikor én vittem neki csokit de ő nem vett semmit nekem ezért is félek a dologtól. Lányok ti mit reagálnátok egy ilyen meglepetésre? Mig tanácsoltok mit tegyek? Szeretnék meglepetést okozni neki valentin napon mert nagyon szeretem.
2018. febr. 13. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Énnem szeretem a Valentin-napot és a giccses vackait, de amit te írsz, annak hogy a fenébe ne örülnék? Külön-külön mind a kettőnek (sima virágnak nem örülnék, de örök rózsa? legjobb), nemhogy együtt. Szerintem szinte bárki értékelné ezt.

Az baj, hogy kényelmetlen neki, ha ő nem ad, csak kap, nem tudom, biztosítani tudod-e róla, hogy nem baj... Milyen kis érzékeny, egy csokit egyoldalúan kapni teljesen OK.

2018. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is ettől az egytől félek, hogy rossz helyzetbe hozom ezzel és nem szeretném hogy kellemetlenül érezze magát miattam. Lehet hogy ebből még én jövök ki rosszul hogy miért nem szóltam.
2018. febr. 14. 07:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeret, akkor nagyon fog örülni!!

Egyet értek az elsővel, én sem szeretek virágot kapni, de az örökrózsa nagyon jó!

Hajrá! :)

2018. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást én csak attól tartok hogy nem fog tetszeni neki a helyzet hogy ő még nem vett nekem semmit
2018. febr. 14. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak nehogy téged lepjen meg az, hogy más sráccal van ott :)
2018. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült a meglepetés? :)
2018. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!