Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit adjak a barátomnak Valenti...

Mit adjak a barátomnak Valentin napra?

Figyelt kérdés
Nem sok ideje vagyunk még együtt, és sokat sajnos nem tudok erre költeni, 25 év körüliek vagyunk. Valami kisebb erotikus ajándékra gondoltam (pl. dobókocka), és saját készítésű kuponfüzet/könyv szerelmes idézetekkel. Ezek mennyire jók, illetve kinek milyen más ötlete van?

2019. jan. 17. 10:41
 1/10 qkker1 ***** válasza:
61%
Pozitív terhességi tesztet.
2019. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Kérdező!


minek írsz ki kérdést, ha törölteted a választ?

Ami ráadásul teljesen normális és segítő volt!

2019. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A dobókocka erotikus? Úgy tűnik, fel kellene frissíteni az ismereteimet.
2019. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak interneten erotikus társasok, amiben feladatok vannak a lajtostol a durvaig. 5ezert vettem (szallitassal) multhonapban.
2019. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
A dobókocka erotikus ajándék? Mit meg nem tudok. Akkor én évekig swinger klubba jártam szerepjáték helyett?!
2019. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyilván olyanra gondoltam, amin különböző pózok/helyszínek vannak, nem pedig számok, de nem a szexualitás kategóriába került a kérdés.
2019. jan. 17. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Virágot vegyél, hiszen a virágboltok holtszezonja miatt van az egész Bálint napi felhajtás!
2019. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, hogy a csajok ilyenkor giccses "Reasons why i love you <3 " hülyeségeket adnak a párjuknak, amit ha szakítanak úgyis kidob.

Erotikus ajándék? Új fehérnemű, extrém helyszín, kívánság. Bár én úgy gondolom, hogy Valentin napon a férfinak kell meglepni a hölgyet nem fordítva.

2019. jan. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
37%
Például adj neki egy plüss macit, vagy nyomtas ki egy közös képeteket és kereteztesd be. Végy neki karkötöt, vagy közös gyűrűt, csokit, írj neki egy levelet és rakd borítékba, végy magadnak egy erorikus fehérneműt és avval lepd meg. Vagy a legjobb főz neki valami finomat amitt szeret és romantikusan fogyaszátok el.😊
2019. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fúúúj Valentin nap! Ez egy multi fogás, inkább minden nap kedveskedj neki valami aprósággal!
2020. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!