Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek / készítsek barátom...

Mit vegyek / készítsek barátomnak Valentin napra?

Figyelt kérdés

Igazából nekem eszembe sem jutott hogy lesz, el sem várnám hogy vegyen nekem valamit, de egyik nap mondta hogy megrendelte a Valentin napi ajándékomat.

Nekem eddig pont Valentin napokor sosem volt párkapcsolatom, neki vennék először valamit.

25 éves, nem szeretnék túl “nyálas” ajándékot adni neki, de szeretném azért hogy bizonyos szinten kapcsolódjon a Valentin naphoz az ajándék.

3 hónapja vagyunk együtt, nem ismerem még annyira.


Tudnátok ötelteket írni hogy ti férfiként minek örülnétek, avagy nőként miket adtatok már a párotoknak Valentin napon?


Köszönöm a tippeket előre is 😊 20L



2019. jan. 29. 18:42
 1/1 anonim válasza:
Bögre közös képpekel,egy képkeretben egy közös kép,ezüst lánc,párna,poló,egy pulover, mindig vegyél neki egy bonbont vagy egy táblacsokit a fiúk általában szeretik.Nyaklánc, persely, pénztárcával, parfüm készlet, van mostanában ilyen tisztasagi készlet férfiaknak, van benne testapoló, olló fésű kézkrém arckrém stift dezodor ilyesmi. vagy egyszerűen csak főz/süss neki valamit.
2019. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!