Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba lehet busszal vagy...

Egyiptomba lehet busszal vagy vonattal menni?

Figyelt kérdés
Nyertünk egy utazást, őszre, de drága lenne a repülőjegy. Vonattal vagy busszal lehetséges vagy érdemes -e menni? Kb. mennyibe kerül oda/fő?
2010. júl. 21. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

hm. szal nyertetek egy "utazást" ami nem foglalja magába az odautazást? akkor ez gagyi és kamu.


szal csak szállást nyertetek?


repjegyet 90e Ft/fő -tól találtam.

buszt szerintem esetleg 50k-tól találsz rá. a vonat drágább lesz. közvetlenül nem nagyon lesz semmi. átszállásokkal max. komppal át a tengeren, stb.

2010. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Teljes ellátással egy luxushajós utazást nyertünk a BECK irodától. Csak az oda/visszautazást kellene megoldani.
2010. júl. 21. 11:22
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Röpülj páva röpülj!!!:D
2010. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Hát hallod el Egyiptomba a pics@ba busszal, vagy vonattal.. Ti belegondoltatok, hogy az mekkora út? Én inkább gyűjtenék repülőjegyre a helyetekben. Amúgy lehetséges, hogy olcsóbbnak TŰNIK busszal, vagy vonattal, de az út alatt amennyi kaját, meg üdítőt megisztok. Oda-vissza, arra is gondoljatok! Én bele nem vágnék, max autóval, úgy még kaland, de buszon, vonaton ülni annyit.. Ilyen élmény akkor sem kéne, ha fizetnének érte!
2010. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van, amúgy nem drága egy repjegy, és tényleg jobban megéri. Ott vagy kb 3-4 óra alatt. Az egyik ismerősömnek van busza és ő lebuszozott oda 1x. 1és fél vagy 2 hét volt az út(csak oda)szóval nemhiszem hogy megéri.
2010. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Egyiptommal kapcsolatban nekem nem jutott volna eszembe sem a busz, sem a vonat, de kitudja? Csak térképet kéne elővenni és kiderül a dolog. A Beck Reisen állítólag nem tuti, sok a gagyi benne. Már csak azért is mert, semmit nem adnak ingyen, az már elfogyott 40 éve, ami ingyen van!

Szóval a lényeg: én a repcsit ajánlanám, busz, vonat nem nyerő!

2010. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el jobban azt a BECK-es értesitődet!!!

Ez - mert én is kaptam - egy olyan mézesmadzag, aminek nem szabad bedőlni.

Számtalan bemutatóra kell eljárnod és a végén - talán - kisorsolnak egyet a beigért ötszázból.De le is van irva!!!

Mindettől függetlenül kivánom legyen szerencséd és gyüjts repjegyre. (és a fakultativ programokra)Ha megérkeztél,onnan már mehetsz busszal a kikötőig, meg vissza.Szivesen olvasom - majd - az élménybeszámolódat.

És még valamit:az éves tagsági dij 35ezer Ft, a hűségidő tiz év.(10 éves a cég)

2010. júl. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hallod az ilyennek be ne dőlj! Inkább gyűjtögess és menj el Egyiptomba egy rendes utazási irodával, sokkal jobban jársz, mert ennek az ajánlatnak amit te mondtál túl agy ára van. Szóval inkább spórolj és menjetek el jövőre, hidd el nagyon megéri!
2010. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

17:14 "...hidd el nagyon megéri."

Ha kifogsz egy olyant.

Én 30-án jöttem meg.A tapasztalat?

Ha az én privimre küldesz egy email cimet, én olyant küldök, amire azt mondod, ilyen nem létezeik.

Saját készitésü fotók a helyszinen.Egyenlőre nem teszem fel a gyakoriba, megvárom az utazási iroda válaszát.

2010. aug. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

06:48

Persze van aki rosszul jár, mert átbasszák, vagy mert nem volt elég figyelmes a szálloda választásnál. Én már 3x voltam Egyiptomban, 1 hete sincs, hogy hazajöttem egy isteni nyaralásból. Az idei 150 ezer/ főbe jött ki nekünk illetékekkel a Makadi öbölben, semmiben nem szenvedtünk hiányt az ellátás pedig csúcs volt.

Küldtem mailt, mert kíváncsi vagyok.

2010. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!