Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Megérné Afrika déli részére...

Megérné Afrika déli részére költözni? Milyen ott az élet?

Figyelt kérdés

Elsősorban ezek érdekelnének:

-Gaborone (Botswana)

-Windhoek (Namibia)

-valamint a Dél-Afrikai Köztársaság alábbi városai

Fokváros/Pretoria/Port Elizabeth (mert ezekben a városokban még viszonylag sok fehér él pl Pretoriában 50% körüli az arányuk)


Johannesburgot valamint a Dél-Afrikai közt. keleti részét kihagynám főként közbiztonsági okokból.


A kérdés még nem sürgős, a közeljövőben nem tervezek kimenni, csak érdekel és azt szeretném megtudni h ti mit gondoltok erről.



2020. jún. 8. 14:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gaboronet egyébként nem úgy kell elképzelni mint egy átlagos afrikai nagyvárost, szerintem messze nincs az a zsúfoltság, olyan az egész mintha a szavannára így meglehetősen levegősen leszórtak volna egy rakat házat. Az üzleti negyed, ahol az irodánk volt, az is úgy nézett ki, hogy bepakoltak pár irodaházat egy ilyen tök üres puszta kellős közepére. Mondjuk ez már jópár éve volt, szóval lehet, hogy azóta változott valamit.
2020. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mindig más országban? Hát ez a cég, akinek akkor dolgoztam, a Glencore-nak dolgozott be (ez egy nagy svájci nyersanyag multi) és eléggé egzotikus helyeken is voltak projektek. Én Botswanaban voltam egy évet, fél évet Panamában meg fél évet az oroszoknál Vlagyivosztokban. A köztes időkben meg persze London. Aztán elegem lett ebből a vándoréletből és átültem egy EUs intézményhez, aminek Luxemburgban van a székhelye, úgyhogy most már négy éve itt vagyok.
2020. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És amikor Botswanaban voltál akkor utazgattál az országban vagy esetleg átmentél másik országba?
2020. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kerlek,folytassatok a beszelgetest, mert nagyon erdekeseket irtok😌
2020. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nyílván ez tőled függ,hogy megéri e neked vagy nem

Botswana nagyon megéri ha ásványkincsekben van érdekeltséged :D

Világ egyik legnagyobb gyémánt kitermelője

2020. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Maputo jó hely, Moroni is.
2023. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!