Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Szeretnék augusztus elején...

Szeretnék augusztus elején Líbiába nyaralni. Mire készüljek?

Figyelt kérdés
Lesz e a szállodában WiFi, és milyen izgalmas turista célpontok vannak ott?

2020. júl. 11. 14:17
1 2
 1/20 belapus ***** válasza:
99%

Készülj polgárháborús állapotokra, készülj arra, hogy a nyugati(nak látszó emberek tkp. fehérek ) különböző bűnözői- és terroristacsoportok célpontja.

Hazautazáskor meg érdemes karanténra készülni.

2020. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg elmennél egy országba, amiről fogalmad sincsen? Azt sem tudod, miféle látnivalók vannak, fogalmad nincs az időről, a vírushelyzetről :)

De téged a wifi foglalkoztat :)

2020. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Google a barátod, az összes látnivalót megtalálod (megsúgom, annyira nincs sok). Ha kisebb városokat is meg akarsz látogatni inkább szervezett úttal menj, ha csak Tripoli turistás részein maradnál, akkor egyedül sem lesz nagy bajod (jó esetben). A wifit meg a kinézett szálloda honlapján kéne megnézni a foglaláskor, de nem hiszem hogy ez lenne a legfontosabb.
2020. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Kadhafi idején teszed fel a kérdést akkor azt mondom rengeteg lárnivaló,főleg a római romok és nagyon érdemes megnézni mert nagyon szuper kis jóléti ország.

A mostani polgárháborús Líbiát nem ajánlom.


Marokkó,Algéria,Tunézia is hatalmas élmény és azok full biztonságosak

2020. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Viccet félretéve és az utolsó válaszra reagálva, turistaszempontból sajnos egyre több ilyen ország van, aminek, úgy érzem, elszalasztottam a meglátogatását. Például Líbia is ilyen, ahova tíz évvel ezelőtt még tök nyugodtan el lehetett volna menni, most meg beláthatatlannak tűnik, hogy látogatható lesz-e még egyszer az én életemben. Ugyanez a helyzet mondjuk Szíriával és Jemennel, amelyekről még rendes útikönyveim is vannak, amik azokban a "boldog békeidőkben" íródtak, amikor az adott ország a turisták számára még kedvelt utazási célpont volt.
2020. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

5-ös

Üdv a klubban

Nagy Sahtar szurkoló vagyok kb 11 éve és már valszeg sose láthatom a Donbass Arenaban játszani a srácokat

2020. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös válaszoló vagyok. #6-osnak írom:


Mondjuk nálad annyi különbség van, hogy nemcsak te, hanem valószínűleg senki más sem fogja már látni játszani többet a Sahtart a Donbass Arenában, sőt, úgy általában Donyeckben sem...

2020. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

7-es sajnos simán benne van

Úgy tudom már végleg Donyeckbe költözik

2020. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis Kijevbe
2020. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tehát akkor máshová kell nyaralni menni.
2020. júl. 17. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!