Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Nyertem Egyiptomi utat,...

Nyertem Egyiptomi utat, hihetek az ajánlatnak?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy levelet a BECK reisen kft-től, hogy nyertem egy Egyiptomi utat. Hihetek nekik, hol tudnám ellenőrizni az utazási irodát?

Amit furcsállok, és ami miatt kamunak érzem:

-sima levél, fontosnak tűnő NEM postai matricákkal.

-A telefonszám egy óraja foglalt, (mivel dél van, lehet ebéd idő is)

-Honlapjuk ingyenes Joomla rendszerben készült, de saját domainnel www.beckreisen.hu


Kérem aki tud írjon tapasztalatokat, esetleg aki kapott ilyen levelet az is jelentkezhetni.


2010. aug. 5. 12:52
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia,nekem apám kapott ilyen levelet,hát ő nemigazán hisz az ilyenekben,megamúgy is ki az a hülye aki kifizetné,segíteni sajnos nemtudok
2010. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha kicsit figyelmesebben elolvasod, akkor kiderül, hogy nem nyertél (én is kaptam)


nem mellesleg nyerni csak olyan játékon lehet, amire jelentkeztél ;)

2010. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nehidd,hoyg egyedül vagy vele,itt a faluba tucatnyian kaptak ilyet...végülis a fele igaz,de mégse...a hajóút,amit ott felkínálnak,az inygen van,de semmi más,cska hogy ott alszol..de a hajón kell kajálnod,meg minden,és méregdrágák a holmik ott...másfelől mindig szerveznek oda programokat,amikor hajóról le,és mentek vmit nézni,ami szintén nincs ingyen,és azis nagyoin drága....ja és még lehet,hogy a repjegyet is neked kell venned,ebbe nemvagyok biztos,de úgyhallottam...szóval ha amúgy nem terveztél egy egyiptomi hajóutat,akkor semmiféle képpen ne menj el erre...
2010. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gondolom ti is már vagy ezerszer kaptatok emailt, hogy eltölthettek 14 ingyenes éjszakát valamelyik európai Eurostar hotelben (még jó, hogy ez egy vasúti társaság...., s nem hotelláncolat), ehhez mindössze küld tovább ezt az emailt minél több ismerősödnek...


Én annó megnéztem ezt az ajánlatot, s az ingyen éjszaka mellé kötelezően megvásárolandó reggeli párosult, aminek kifizetésével akár 2 hetes luxushajó utazásra is be lehet fizetni. És megmagyarázták, hogy ők nem ingyenes nyaralást, hanem ingyen szállást ajánlottak! (kötelezően fizetendő naponta 30ezer forintos reggelivel....)

2010. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!