Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mennyire biztonságos ország...

Mennyire biztonságos ország Zambia? Ajánlott az utazás, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm hívott ki, aki persze biztosított róla, hogy Europa szintű ország. Tudom, hogy nem igaz, de eléggé vonz Afrika, főleg a természet és a teljesen idegen kultúra miatt. Sajnos nem sok mindent találtam az országról, csak a kormány hivatalos oldalán van róla pár alap infó. Nagyon megköszönném, ha valaki megírná a saját tapasztalatát vagy, amit hallott róla.

2021. jan. 24. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Mi ez a huszadik ilyen jellegű provokatív kérdés?

Mi a rosebb baja van itt Afrikával az embereknek? Fel lehet azt fogni hogy ott is ugyanolyan emberek élnek mint bárhol a földön és senki senkit nem fog megölni az utcán ?

2021. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Hát figyelj.

Afrikához képest egész normális hely, nem fogják szétlőni a fejed, se minden sarkon kirabolni.

Azért nem Európa szintű hely de ha vonz Afrika akkor nyugodtan menj.

A gazdaságra nem mondom hogy hihetetlen de főleg a rézbányászat és feldolgozás miatt valahogy elműködik, az ország még sosem háborúzott.

2021. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Ott nincsen háború, bajod nem lesz, menj csak nyugodtan. Èlmény biztosítva. Vigyázz a higiéniára, inkább vigyél magaddal szereket. Ott nézzed meg majd jól, hogy mit eszel és iszol.

Jó utat :-)

2021. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2, 3; Köszönöm szépen a válaszokat. Ti jártatok már ott, vagy esetleg ismerős? Tudnék esetleg kapcsolatot felvenni veletek további kérdésekért?
2021. jan. 24. 16:42
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem jártam ott de többet is olvastam róla.

#2 voltam.

2021. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2, Forrást tudsz küldeni légyszíves. Hol olvastál róla?
2021. jan. 24. 17:02
 7/13 anonim ***** válasza:

[link] pl itt.


De amúgy mindenhol a neten.

2021. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Europa szintu orszag, sok nyugat europai orszagnal biztonsagosabb.
2021. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
8-al egyetértek. Abszolút semmi felni való nincs ott. Kedves barátságos igaz emberek
2021. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezeket olyanok írják, akik voltak is ott? Jó lenne egy olyan válasz adó, aki valóban ismeri az országot, esetleg járt is ott és nem 2 perc google keresés alapján ír véleményt, mert azon már én is túl vagyok.
2021. jan. 24. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!