Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki utazott a Budapest-Zürich...

Nemeskúti Tamas kérdése:

Aki utazott a Budapest-Zürich vonalon a Wiener Walzer (Euronight) vonattal éjszaka, megosztaná tapasztalatait? Egyedül mennék, mennyire biztonságos? Azt hallottam sok a prosti akiket gyakran fosztanak ki. Esetleg egyszemélyes hálófülke a megoldás?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan Prágába utaztam Euronightssal, de azért még válaszolok.

Rakd értékeidet mondjuk a párnád alá, vagy hagyd a zsebedben (ha nadrágban alszol) és húzd magadra a takarót. Így nem lopnak ki.


Viszont készülj fel hogy nem ez lesz életed legkényelmesebb alvása. Én minden állomásnál felkeltem mikor a vonat megállt mert volt ugye világítás az állomásokon. Ezen kívül a zakatolás egyrészt elringat, másrészt hangos és zavaró.

2015. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Maluska válasza:
Az én tapasztalataim: csütörtök-péntek a prostiknak az odaút és általában vasárnap-hétfő magasságában jönnek vissza Pestre. Ugyan magasabb a hálókocsis alvóhely ára, de hidd el, megéri (be tudod zárni a fülkét és a vagon is le van zárva a többi kocsitól, tehát éjszaka nincs mászkálás kocsiról kocsira). A fent említett hölgyemények az alacsonyabb árkategóriájú vagonokat engedik csak meg maguknak és gyakran hangoskodnak, randalíroznak éjszaka is a vonat folyosóján. Remélem tudtam segíteni, jó utat!
2015. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
veszélyes az éjjeli. ha teheted menj nappal. vagy, mindenképpen, hálókocsi, úgy tudom 6 személyesek
2015. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 demonlord90 ***** válasza:
Teljesen biztonságos, nem lesz semmi bajod ülőhelyen sem. A pénzed+irataid+telefonod zsebben rajtad (v övtáskában/kistáskában alattad). Ha mély alvó vagy, max ne vedd le a cipőd. Bár kétlem, h bárki megpróbálna kifosztani..
2015. febr. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!