Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Elmenjek egyedül nyaralni?

Elmenjek egyedül nyaralni?

Figyelt kérdés

Egyiptomba szeretnék akár néhány napon belül de ez még nem fix. Sajnos nincs sok barátom, közülük senki se akar jönni gyenge kifogásokkal érvelve. Barátnőm sincs.

Családom nem akar.

24f


2018. dec. 9. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj.
2018. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én elmennék egyedül, nem hagynék ki ilyen lehetőséget azért mert nincs kivel mennem.

Van előnye is neki. Senkihez sem kell alkalmazkodni, azt csinálsz és arra mész amerre szeretnél.

Lehet picit uncsi lesz és igényelnéd a társaságot, de ha lefoglalod magad időd sem lesz ezen agyalni.

2018. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Persze, ha van kedved. Én rendszeresen utazom egyedül, bár nem tengerpartra, hanem városokba. Tengerparton lehet unnám magam egyedül.
2018. dec. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, Egyiptomon belül hova. Egy tengerparti all-inclusive hotelben én halálra unnám magam egyedül, Kairóban viszont biztos nem unatkoznék, ha hostelbe mész, akkor nagy eséllyel találkozol veled egykorúakkal is, akikkel akár együtt utazhatsz tovább.
2018. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
basszus, lenne pénzem, mennék én is :D ki ne hagyd :) (előzővel egyetértek, a hurghadai giccsvárosba nem érdemes, bár oda másokkal se.)
2018. dec. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj mindenképp. Ha körutazást szeretnél (Kairó, Felső-Egyiptom, stb), sok hozzád hasonló egyedül utazóval fogsz találkozni a világ minden tájáról. Hozzánk is csatlakoztak nem egyszer egyedül utazók néhány napra, ha egyirányba haladtunk.

A tengerparton Hurgadában sok magyar van, és sokan élnek kinn, találkozóhelyük a Seagull hotellel szemben a For You nevű kocsma. De Hurghada tényleg unalmas hely.

Dahabba is sok magyar jár, találkozóhely a Lighthouse búvárcentrum.

Délen a Marsa Shagra kempingbe járnak magyarok, fiatalok. A nagy szállodákban inkább idősebbek vannak.

2018. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hurgadat néztem ki, 8 napra 90.000 minden költséggel. De ha az annyira rossz akkor másik helyet fogok keresni. Számít az ár is,de a lényeg hogy élvezzem. :)

Angolul nem tudok,csak néhány szavat de ez remélem nem nagy hátrány.

2018. dec. 10. 12:40
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Akkor tanulj angolul szorgalmasan, anélkül eladnak 5 perc alatt a bazárban... Ha utazni akarsz, az nagyon alap. Kezdetnek Hurghada nem annyira rossz, de most nincs igazán strandidő, és onnan kevesebb látnivaló elérhető. Vegyél belföldi repjegyet Kairoba, tölts el ott pár napot valami olcsóbb szálláson, nézz körül. Vagy busszal el lehet menni Luxorba. Oda is kell pár nap, illetve érdemes Asszuánba is átmenni egy napra (vonat megy).
2018. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz Hurghada sem, de az csak a fürdésről szól. Ha csak tengerparti lazulásra vágysz, akkor teljesen jó.
2018. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz angolul, akkor viszont ne Egyiptommal kezdd az utazgatást.
2018. dec. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!