Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Melyil utazási irodát ajánlaná...

Melyil utazási irodát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egyiptomba készülünk decemberben. Melyik utazási irodával? Számolgattam, ha magamnak szervezem se lenne jelentősen olcsóbb szóval akkor nem vesződöm vele!

2022. aug. 10. 12:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy milliomos vagyok, de ezt talán még kitudom fizetni. Ha nem bánod. Igazából az első válaszolón kívül más nem értett e meg a kérdésemet. 🤔

Az intelligenciát ezen az oldalon ne is firtassuk szerintem, amikor ki írok egy tök normális kérdést és helyből

4-5 ember leugat úgy, hogy nem is a kérdésemre válaszoltak... 😂De biztos velem van a baj. 😅

Nincs azzal baj, ha valaki nem tudja ezt kifizetni, de akkor ne ugasson már bele, hogy más valaki meg igen. 🤷🏻‍♀️

2022. aug. 10. 17:41
 12/22 anonim ***** válasza:
72%

Valóban a te személyes szabadságod része az, hogy miképpen utazol.

Föltettél egy kérdést, minden kérdések legalját, a legostobábbat, nevezetsen hogy ajánljunk mi neked egy irodát, mert még ebben IS döntésképtelen vagy.

Többen ajánlottak neked előttem jobb lehetőséget. Lényegesen olcsóbbat. Nem két fillérrel olcsóbbakat, hanem kb 120.000 Ft-tal DARABJA. Ez eddig 240.000 Ft spórolás lehetett volna.

További ízelítőképpen megmutatom, 11 napra mennyit dob fel a booking.com: shorturl.at/defR7 - ez 250.000 - 350.000 Ft körül teljesen korrekt 2 fős ár.


Erre vered magad éppen.


Erre emlegetsz intelligenciát.


Állítólag mi válaszadók ugatunk, és neked áll feljebb. Mert egyébként tényleg SEGÍTETTÜNK VOLNA.

Csak abban az egy kérdésben nem szívesen segítünk neked, hogy te még abban is döntésképtelen vagy, melyik irodában hagyjál ott rengeteg pénzt.

2022. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

És ez neked miért fááj? 😂Ember! Sajnàlom, hogy ezzel így felb*sztalak. 😀 Piszok szar életed lehet, ha ezen így kiakadtál.

Amit én kinéztem nem hiszem, sőt tudom, hogy nem elérhető 250 ezerért. 🤔 Azért azt ne akard már megmondani, hogy melyik szàllodába menjek, mert az szerinted olcsóbb. 😀Meg utazzak repülővel 8-9 órát egy átszállással, minthogy közvetlen járattal menjek 3-4 órás úttal. 😀

Persze, mert ha itt valaki kérdezni merészel (amúgy ez az oldal lényege, nem tudom mondta e már valaki) bàrmit is akkor az màr döntésképtelen sz*r. 😂 Azért ezt gondold végig. :)

Nehogy véletlen kapjak tanàcsot, beszámolót, negatív tapasztalatot, hogy mondjuk 10ből 5ször elhagyják a csomagokat stb. 🤔

Tényleg bocs, hogy ezen te most ennyit ràgódtál. 😀Egyébként valakinek megy a szövegértés és privàtban kaptam nem kevés segítséget. :)

Remélem te nem ügyfélszolgàlatos vagy, nem kapnál sok jutalékot.. 😌

Na jó puffogást, nekem meg jó nyaralást. 😋

2022. aug. 10. 22:23
 14/22 anonim ***** válasza:
22%

Első válaszoló voltam!


Megdöbbentő, hogy így bántjátok szerencsétlen kérdezőt. Nem lesz beszari, mert nem vág neki egyből Egyiptomnak, feltételezem Ti is bécsben voltatok először anya szoknyája mellett.


Ja, gondolom Kőbánya-Kispestről eljutottatok Csobánkára. Menjetek nyaralni!


Kérdező, ha érdekel egy tapasztalt utazó - aki valóban utazó - véleménye, írj és segítek!

2022. aug. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

"Bocsi, hogy én kitudom fizetni "


Persze, hogy kitudod, hiszen -az együgyű kérdésedből is látszik, hogy- még az életben nem utaztál soha sehová.

2022. aug. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
14.-s en eletemben eloszor Myanmarban voltam, addig meg Horvatorszagban sem jartam. Es hatizswkkal a parommal mentunk akineknszintenbez volt az elso kulfoldi utja.
2022. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

„Megdöbbentő, hogy így bántjátok szerencsétlen kérdezőt. Nem lesz beszari, mert nem vág neki egyből Egyiptomnak”


Nem „Egyiptomba” megy, hanem egy tengerparti turistagettóba. Az igazi Egyiptom, ahol tényleges egyiptomiakkal is találkozol a szállodásokon kívül, az ezen túl kezdődik. Oda megérteném, hogy elsőre szervezett úton megy, de akinek már ahhoz is segítség kell, hogy lefoglaljon egy szállodát meg egy repjegyet, az nem sokat látott még a világból. (Mondjuk Hurghadában nem is fog.)

Ettől még nyilván nem kellene durván beszélni vele, de durva egyedül a 6-os válaszoló volt, a többi legfeljebb ugratta.


„feltételezem Ti is bécsben voltatok először anya szoknyája mellett.”


Ja, csak én hatévesen, talán akkor még megbocsátható.

2022. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

17

Honnan a büdös francból gondolod, hogy a parton akarok dögleni 12 napig? 😂😂

Azért ebbe sok minden bele fér majd szerencsére.

Komolyan sajnállak itt titeket. 😀

Borzasztó emberek vagytok. Kákán is csomót.. meg akarjátok mondani, hogy hova menjek, mivel menjek és mennyiért. Nonszensz komolyan. 😀😀

Lehet, hogy nem utaztam még körbe a világot, és biztosabbnak érzem, ha irodával megyek, és lesz ott végig egy ember akire számíthatok, ha bármi kellemetlenség érne minket. Ez talán még nem akkora bűn. 🤔

2022. aug. 12. 09:13
 19/22 anonim ***** válasza:
62%
Jó, persze, elmész majd egy "fakultatív" útra a piramisokhoz, ami 5 óra oda, 5 óra vissza, és morogni fogsz, hogy "messze van". Azért remélem, ha belekóstolsz kicsit Egyiptomba, utána már nem csak Hurghada fog érdekelni. Jó utat.
2022. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ETI utazásszervező?
2022. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!