Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tevegelni Tunéziában vagy...

Tevegelni Tunéziában vagy inkább Egyiptomban?

Figyelt kérdés

Még sosem ültem meg tevét, ezért idén szeretném kipróbálni a tevegelést, és azt látom, hogy Egyiptom és Tunézia elég olcsó országoknak számítanak turizmus szempontjából.

Az a kérdésem, hogy melyik országot ajánlanátok? Nyilván a tevegelésen kívül fontos számomra a tengerpart minősége, a közbiztonság is. Nem inkább az all- inclusive hotelek érdekelnek, hanem a helyi városok, emberek, a piac stb. Meg persze a tevék és a tevegelés :D



2023. jan. 22. 16:23
A kérdező szavazást indított:
Tunézia.
Egyiptom.
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak Egyiptomot ismerem, de ha egyszerre fontos a helyi kultúra meg a tengerpart minősége, akkor ne egy helyen töltsd az egész nyaralást. A tengerpart tele van ezekkel a turistás művárosokkal, ott eredeti egyiptomi kultúrát nem találsz. Mondjuk nem is értem, fürödni miért megy valaki oda, tenger van közelebb is. Amit abszolút érdemes megnézni, az Kairó meg Luxor, és onnan tenni kirándulásokat. Tevegelést bárhol megszervezik neked, csak előre tárgyald meg az árat.
2023. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Egyik se.
2023. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
51%
Nyíregyházi állatkert
2023. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!