Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mi a véleményetek Marokkóról?

Mi a véleményetek Marokkóról?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Több nagyvárosa is van, amit szívesen megnéznék, érdekes kultúrával rendelkezik, aki vevő az észak-afrikai, arab kultúrára annak szerintem alap, hogy bakancslistás hely.
2023. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
96%
Az egyik kegeurópaibb afrikai ország.Szóval ha szeretnéd viszonxlag kukturált körülmények között átélni az afrika feelinget hibátlan.
2023. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes hely, sok érdekes várossal. Ha viszont kicsit lemennél a turistatérképről akkor mindenképpen fogadj helyi tour guide-to.
2023. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Tobbszor voltam, nagyon primitiv nep, en a hegyekert jarok oda telen, elotte-utana meg a nagyvarosokban boklaszok. Hat mindenkeppen erdekes, csak fel kell keszulni es tudni kell kezelni a kellemetlensegeket.
2023. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Legszekularizaltabb arab orszag. Legelfogadobbak és legeuropaiabbak hasonszőrű társai közül, mint ahogy fentebb említettek.

Egyébként szerintem rettenetesen koszosak és ott vernek át, ahol tudnak.

Ha tudsz franciául, akkor esetleg olcsóbban hozzajuthatsz dolgokhoz. Nagyon szeretik lehuzni az embert. :) Ha teszem azt Marrakeschben jársz és közelről megcsodalnad a kígyóbuvoloket, majmosokat, ráadásul képet is csinálnál róluk, akkor pénzt fognak követelni. Ezért távolról érdemes nézelődni :D

(Nem viccelek , mindenért pénzt kérnek! Utazotarsam egy skorpiórol csinált képet egy fszi kezében, aki amúgy berbernek adta ki magát, és ezért dirhamot követelt.

Dirhamot csak az országban tudsz váltani amúgy.


Egyébként szép ország a mocsok ellenére.


1 hét enterol kúra utazás előtt, és utazás során is enterol ajánlott, elég megindító tud lenni, ha érted mire gondolok:DDDDDD De amúgy nem árt, ha hasfogot viszel pluszban. Hepatitis A oltás jó ha van ...


Ha nem nagyvárosba mennél, hanem falvakba, kisebb városokba, akkor az öltözködési szokásokat illendő betartani! Én nagyvárosban is betartottam... Egyszer felejtettem el nőként letakarni a meztelen vallamat és úgy néztek rám, mint egy rongyra. (Ez Tiznitben volt)


Amit mindenképp próbálj ki az a tajin (különleges edényben készült étel) és a marokkói menta tea.

Én 2018-ban voltam, tervezek visszamenni. :)

(Ja és akármennyire is olcsó a repjegy Agadirba, nem menj oda, mert semmi nincs itt egy kasbachon kívül, aminek csak egy kotombje eredeti! XD inkább észak! De ha arra mennél, akkor a környéket ajanlom: Souss Massa, Halászok barlangjai, közeli "falvak" stb.

Észak sokkal érdekesebb és kulturaltabb -szerintem-.

2023. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem csak az országban tudsz pénzt váltani…. Két hete voltam ott, simán váltottam előtte pénzt.


Egyébként én nem éreztem, hogy szeretnék bàrmikor is visszamenni, nem azt mondom, hogy utáltam, de bőven elég volt egyszer. :)

2023. febr. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 20éve voltam,az v első ilyen hosszabb utam,ráadásul busszal mentünk.Gibraltálnál láttam először migránsokat-próbáltak átmászni a falon ilyen nagyon szutyok emberek-eléggé sokkoló v!

Olyan v akkor a hely,mintha visszamentünk volna a középkorba,de elég jó hasist lehetett kapni:)/Azt is ott próbáltam először és utoljára,hál istennek egyik drog se jött be annyira,h rákattanjak:)/Ahogy írtátok,nem sokat változhatott,de nekem nagyon bejött,és azóta is imádom a miénktől teljesen eltérő kultúrákat,mint pl India,Nepál v Dél -Kelet Ázsia-egyszer érdemes ilyen hozzánk képest elmaradott helyeket megnézni,h jobban értékeld,amid van,a civilizációt!Nagy különbség nincs az arabok között,Dubajban ugyanúgy le akartak húzni,mint Marokkóban,de alapvetően kedvesek,csak tiszteld a kultúrájukat.Nem csípik a színes öltözéket,és ne menj ramadamkor,mert rossz néven veszik,ha iszol v eszel akkor előttük-ezt csitriként nem fogtam fel,és utólag is szégyenlem magam miatta!

2023. febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Leendő tagállama az EU-nak!!!
2023. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!