Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Volt olyan aki utazott Egyipto...

Volt olyan aki utazott Egyiptomba terhesen?

Figyelt kérdés

Egy hetes nyaralásra (all inclusive) mennénk Egyiptomba, de nem tudom, hogy be merjem-e vállalni. Addigra a 15.héten leszünk.

Volt olyan aki így elutazott és nem lett baja?



2023. jún. 30. 09:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Isten ments, hogy beleugassak férfiként a kismamák dolgába. De a felelősség jegyében szeretném, ha ezt a kérdést inkább az orvosnak tennéd fel, mert itt max. azt a választ kapod, hogy igen vagy nem és ez nem feltétlen lesz jó az egészségre.
2023. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem már és ő azt mondta, hogy menjek nyugodtan. De még így is van bennem kétség.
2023. jún. 30. 10:00
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem hallgass a megerzesedre, én mindig így tettem.

Plusz a kajaval szerintem vigyázni kell, biztos nem tenne jót egy gyomorrontás.

2023. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

15 hetesen alapvetően repülhetsz meg minden.


Az egyetlen ami miatt elgondolkodnék az az, hogy ha mégis beüt valami, nem biztos, hogy egy egyiptomi kórház vendégszeretetét szeretnéd élvezni.

2023. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Egyiptomban ugyan semmi bajom nem volt (másoknak, ahogy hallottam a repülőn visszafelé, igen), viszont Marokkóból aznap amikor hazaértünk este azt hittem az ügyeletet is ki kell hívni olyan fájdalmaim voltak, alul felül egyszerre jött ki minden megállás nélkül, magas lázzal.


Nem tudom a babának egy ilyen mennyire tenne jót...

2023. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
En nem mennek. Max Europan belül utaznek terhesen.
2023. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, maguk az egyiptomi üdülőkomplexumok biztonságosak, az étellel nincs gond, csapvizet nem szabad inni meg jégkockával készült italt sem (ha a jégkocka csapvízből készül), és akkor még a hasmarsot is el lehet kerülni.

(saját tapasztalat)


Nyáron viszont én nem mennék Egyiptomba, mert piszok meleg van, csak pihegni lehet olyankor a klímás szállodában - ezt azért terhesen meggondolnám.


Azt is, amit a többiek írtak: Európán belül nyugodtabban utaznék a helyedben, már csak azért is, hogy ha ne adj'isten bármi gond lenne, az orvosi ellátás jobban elérhető.

2023. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
En nem mennek, de amugy olyan utasbiztositassal csak, ami oriasi luxus, szar orszagbol helilopterrel visznek jo ellatasu legkozelebbi korhazba.
2023. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én e-coli fertőzéssel jöttem haza Egyiptomból, de nem rezortban/hotelben szálltam meg és nem szállodában ettem, így simán benne volt a pakliban. Nem szívesen kötnék ki egyiptomi kórházban, de szerintem ezekben a rezortokban sokkal jobban figyelnek a higéniára és az ételbiztonságra, mint más helyeken.
2023. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy hasmarsot a legjobb szállodában is kifoghatsz.

Vigyél magaddal bolus adstringens tablettát és a kezdeti tünteteknél kezd el szedni.

Ne igyál csapvizet, ne kérj jeget az italba, kerüld a leveles zöldségeket, jó esetben megúszod.

2023. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!