Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomi vízumot hogy érdemes...

Egyiptomi vízumot hogy érdemes szerezni?

Figyelt kérdés

Sharm el Sheik vagy Hurghada lesz a cél. 2 opcióról olvastam, hogy erkezesnel a reptéren lehet venni 25$-ert vagy lehet venni online. Tudom tudom, neten utána lehet olvasni mindennek, de en örülnék ha valaki tudna erre válaszolni aki utazott oda mostanában vagy aki jobban képben van ezekkel, én még sose utaztam Egyiptomba. Hogy a legkönnyebb/leggyorsabb/legolcsóbb, és online vízum esetén melyik oldalon kell venni?


Koszi előre is!



febr. 12. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Online szerintem ne vegyetek, naaagyon nem müködik jól az a rendszer. Javaslom, hogy érkezésnél vegyetek a reptéren, viszont ott készpénzben kell fizetni.
febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érkezéskor vettunk a reptéren, Hurghadán ugy a legolcsobb, ha beérve az épuletbe rogton balra fordultok és kicsit visszafele mentek, kozben integetni fognak, hogy menjetek egyenesen, de ez ne zavarjon meg titeket, mert amerre terelni fognak, arra valamivel drágább.
febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha Sharm el Sheik-be mentek (esetleg Dahab, Nuweiba vagy Taba) es nem hagyjatok el, akkor ingyenes SINAI vizumot pecsetelnek be ezeken a reptereken (max 15 nap tartozkodas)


Sharm El Sheikh International Airport

St. Catherine International Airport

Taba International Airport


ha egyiptom mas reszesere is szeretnel menni, akkor vigyel magadal 25 dollart es a repteren vegyel egy vizumot, az a legegyszerubb.

febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Úgy gondoltam, ha már ott vagyok, nem ezzel töltöm az időt. Tehát itthon rámentem az egyiptomi konzulátus honlapjára, végig csináltam amit kértek, kifizettem a 25 dollárt, megkaptam az igazolást, pár nap múlva a vízumot, leírták mit tegyek, minden zökkenőmentes volt. Novemberben voltam ott.

Most hűvös lesz, sokat nem fogsz fürödni, nem is a víz, mint inkább a levegő miatt. De azért jó szórakozást. Járd be a szomszéd helyeket (szállodákat) is.

febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sharmra tök ingyen van a vizum, cserébe éjjel indulsz és érkezel.

Szerintem ez nem ér ennyit.

Hurghadára jobb a menetrend, ott helyben megvenném a vizumot.

Hidd el, egyszerű.

Bár hogy értsd, áprilistól októbrig a bolodnok mennek oda.

febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor én bolond vagyok :-) Junius végén és július elején voltunk Egyiptomban és szuper volt, mi szeretjuk a meleget és egyáltalán nem volt vészes, állandoan fujt a szél.
febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!