Kezdőoldal » Utazás » Afrika » A jegyemet egybe vettem meg...

A jegyemet egybe vettem meg az etióp légitársaság oldalán. Rövid (3órás) átszállási idő miatt ezt választottam. Már 2x módosították az indulási időt. Így már 7,30 óra a tranzit idő. Ezért jár bármi ??? Kártérítés, étkezés …???

Figyelt kérdés

márc. 11. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, es az addisi repter nem a legkenyelmesebb
márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy a jegyed az EU-ból indul-e vagy sem?


Ha igen, csak akkor kötelesek felajánlani a visszatérítés vagy az ingyenes átfoglalás lehetőségét, ha a változások az indulás előtti 14 napban történnek.


Előtte semmi nem jár, kártérítés pedig sosem. Egy repülőjegy a célállomásra eljuttatására szóló ígéret/szerződés, nem a pontos menetrendre.

márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Imádom azokat az embereket akik minden ilyen helyzetben is csak az anyagi juttatásokon gondolkodnak... baszki nem menj nyaralni ha ennyit nem bírsz.
márc. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nem jar semmi, ez meg nem szamit horror idonek. Mi tavaly marciusban szalltunk at az addis-abebai repteren, es ha elfogadsz egy jotanacsot, akkor vigyel magaddal dollart keszpenzben. Amerikai Dollart. Este egyik terminal sem fogadta el az europai (osztrak illetve nemet) bankkartyankat, 4 es fel orat vartunk a repteren ugy hogy egy vizet sem tudtunk venni. Valamint jol nezzetek meg hogy hol vasaroltok. Volt olyan bolt ahol 10$ba kerult (volna) egy darab Red Bull, amit azert egy “kicsit” tularazottnak ereztem.
márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!