Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Olyan rossz mit csináljak?

Olyan rossz mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hétfő este jöttünk haza nyaralásból, és nagyon hiányzik :'( Olyan jó volt, imádok ott lenni, ráadásul tavaly nem is voltunk :( 2x lett megigérve hogy idén nyáron megyünk, de most úgy jött össze hogy csak 1x. Ne ilyen több százezres utazásra gondoljatok, pár 13 ezerből kijött. Tudom, megértem hogy drága, nem megyünk már idén, de nagyon hiányzik olyan jó volt :/ Ráadásul láttam egy helyes srácot és sajnos a nevét sem tudtam meg :( Hogy bírjam ki amíg jövőre megyünk? Ez inkább nem is nyaralás, hanem szórakozás. Egyetlen értelmes szórakozásom és messze van :/ (Nem a Sziget) 1 napig voltunk. Ilyenkor arra gondolok hogy valakinek még ez sem adatik meg, kicsit jobb, de fáj nagyon a szívem.
2011. aug. 18. 20:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
43%
Fogadd őszinte részvétem...
2011. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatni akarok magam, meg szégyellem is :S
2011. aug. 18. 20:10
 3/12 anonim ***** válasza:
én idén nyáron cipruson és isztambulban voltam. (nem vagyunk húdetehetősek, nem felvágásból mondom, nővérem ott tanul, és egy év után végre megtehettük hogy meglátogassuk). és baromirohadtul hiányzik. nekem is volt 1 srác, török. nincs olyan nap, hogy ne gondolnék erre a nyaralásra. de inkább építgetem a jövőmet, próbálok lehetőségek után nézni hogy jövőnyáro n mégolcsóbban eljussak ugyan oda. na meg... nemtudom, mehetnékem van akárhova. és rossz. :S
2011. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
nekem is ez volt amikor haza jöttem a nyaralásból :S hiányzik de mit csináljak vele? Lesz jövőre is.
2011. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg dolgozom egész nyáron.. gondolj arra nekem mennyivel sz@rabb, ha neked attól jobb. Viszont az én helyes srácom itt van velem :))))
2011. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

> nekem is volt 1 srác, török...


Jézus Mária...

2011. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vicceltek?? nekem is volt egy srác...török.komolyan :)
2011. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És most jön a poén: ugyanaz a srác az. ftw :P
2011. aug. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy nem!!!! :)
2011. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
még csak ay kellenne:DDD de táncsak nem. :O
2011. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!