Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország mennyire biztonságos?

Görögország mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Ugye hallani,hogy Amerikában volt már hurrikán is,minden érdekelne Görögországról e szempontból
2011. szept. 3. 14:06
 1/3 anonim válasza:
81%
Teljesen biztonságos, nem szokott semmiféle természeti katasztrófa történni, nem is várható, egyedül szinte minden évben erdőtűz van Athén környékén, mert nagy a forróság és szárazság. Idén nem hallottam, hogy lett volna. Lakosságra általában nem veszélyes, mert távolabb gyullad meg az erdő, ha továbbterjedt, akkor előfordultak Athén környékén kisebb kitelepítések. OMONIA tér közelébe ne menj Athénban, se lakni, se sehogy, legfőképpen este 7 után. Egy nagy gettó...tele van pakisztáni, arab, néger elemekkel, akik törnek zúznak, kocsikat törnek fel, félnek tőlük a rendőrök. Végigmész egy utcán és tele fütölgő kukákkal meg prostikkal, akik rosszabbak, mint a harlemes filmekben, beszólnak, stb. Én ezt hallottam, szóval ott vigyázni kell.
2011. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2011. szept. 3. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon
2018. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!