Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziába biztonságos menni...

Tunéziába biztonságos menni nyaralni most? Az északi részen Monastirba.

Figyelt kérdés
Monastirról azt irták hogy Fokozott biztonsági kockázatot rejtő ország és térség. Szeretném megtudni hogy biztonságos ide menni nyaralni?
2011. máj. 30. 20:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Az utunk jó volt, nem volt semmi gond leszámítva azt hogy 15 percig vártunk egyszőke nőre :). Skorpiókkal meg ilyenkkel nem találkoztam. Medúzák voltak de csak mélyen a tengerben.

Lázadást suosseban láttak de olyat hogy csak tüntettek egy szálloda előtt. Monastirban nem volt semmi gond leszámítva a pár nagyon rossz taxit. Az egyikből majdnem kiestem. 4-5 dínárért (600-750 forint) elvisznek mindenhova. Bacit vírust senki se kapott el 4-ünk közül leszámítva hogy én és a velünk együtt utazók közül anyám barátjának a lányával együtt elkapott a hasmenés :S :D. Visszafele sem volt semmi gond. A környezet szép volt ha eltekintünk a hatalmas szemetektől (találtam én francia kártyákat egy használt de méh jó állapotban lévő iszonyatosan régi nokiát aksi és sim kártya nélkül, egy teli benzintartály, seprűk, és egy kis bicska a homokban.)


Mi jól éreztük magunkat.


utolsónak: én nem arra számítottam de megy zöld kis kéz mert jót mondtál :D. Arra számítottam hogy pár ilyen kis tüntetés lesz de nem láttam egyet se. Csak visszaúton mondták hogy láttak egyett de az sousseban volt.

2011. jún. 28. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!