Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Valaki, aki már Nigériában?...

Valaki, aki már Nigériában? Mesélne róla?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 00:14
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
100%
zt még szeretném hozzátenni, hogy ott is van áram, víz, kábel TV és internet...nehogy azt hidd, hogy ott nincs 21. század!!! ;)
2011. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

22:37


nem írnál nekem egy e-mailt? sajnos én nem tudok neked...

2011. szept. 29. 10:37
 23/32 anonim válasza:
100%
Nem látom az e-mail címed, egyébként szívesen írnék...
2011. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
felül a kérdésnél látod elvileg...a kérdés kiírójának emilcíme...
2011. szept. 29. 16:34
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Barom állatok!!!!! Szerintetek szerencsétlen kérdező miért KÉRDEZ????? Nem arra gondol amit a tv-ben láttatok vagy a neten olvastatok!!!!!!!!!!!!! SZEMÉLYES TAPASZTALATRA GONDOLT!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha meg nem tudsz rá válaszolni, akkor ne válaszolj és kész!!!!!!!!!!

2012. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Szia! Látom, már régi a kérdés... végül kijutottál Nigériába? Milyen volt? Érdekel a dolog :)
2013. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is megyek Nigériába Aba városba. amit halottam és láttam nekem az elegendő ahhoz hogy ki költözzek csodálatos családom van odakint barátságos szomszédok. Én nem félek ugyan így itt is megölhetnek engem ugyan így itt is van olyan betegség amitől meghalhatok. Én imádom Nigériát! Csodálatos ország

2013. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Még nem jutottam ki, de már nagyon közeli az időpont...viszont valószínű, h Ghána lesz belőle, mivel azóta megismertem a párom, aki onnan származik :)
2013. szept. 11. 20:44
 29/32 anonim válasza:
Én csak Marokkóban voltam, de nekem az is elég volt Afrikából. Valódi afrikai országba tényleg meggondolnám, hogy menni akarok-e. Nagyon kalandos lehet és életre szóló élményeket szerezhetsz, de tényleg nagyon veszélyes. Senkiben sem lehet bízni.
2015. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
100%
Nos úgy látom azok szólnak hozzá akik a hírekből értesülnek... 3 éve éltek Nigériában Abia állam Aba városában! 14 órát utaztam Abujától Abáig és élek !!!!!!!!!!! Sokkal jobb itt a helyzet mint Magyarországon! 7 szobás kertes házban lakok ami a miénk és 30 ezer magyar ember él itt! Igen nigériai a férjem és nagyon jól élünk nem csalásból. Az emberek rettentő aranyosak és úgy hívnak minket hogy ojibo :) fehér szerencse... Egy kis történetet leírnék Abujába mentünk a férjemmel én az európai híreket olvasgattam miszerint itt és itt robbantás volt tegnap.. meg kérdeztem a férjemet, hogy hallott e valamit erre ő semmit én meggyőztem menjünk ki és nézzük meg mert ahol a robbantás történt az bízz a mi utcánk volt... semmi robbantás nem volt... no comment.A másik Nigériának 180 millió lakosa van a gyerekek 3 éves kortól járnak iskolába és úgy repülnek ki, hogy minimum 2 diplomájuk van szóval igen okosak is na de ha annyira szegény ország lenne miért növekszik évről évre a lakosok száma? Itt van munka élet nem kell adót fizetni a civileknek stb.. Ha még kérdésed lenne kérlek írj privátba
2015. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!