Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hurghadában mennyibe kerül a...

Hurghadában mennyibe kerül a búvárkodás?

Figyelt kérdés

Olvastam több szállodánál ezt a szolgáltatást, de azt nem írja mennyibe kerül és hogy milyen... ha valaki volt már Hurghadában búvárprogramokon legyen szíves meséljen róla...

előre is köszi :D


2012. jan. 15. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ez most így h ennyire gyenge a forint sokkal többe kerül ott kinnt nekünk minden.. egyébként 30 euro az intro búvárkodás amiben benne vagy az egész napos hajókázás,egy ebéd és üdítő is egész napra.. az intro búzárkodás 2x15 perc merülést jelent kb 5 méter mélységben,ez a maximum megengedett búvárvizsga nélkül.. ez a hajós kirándulás ár,ha a partról mész be az sztem olcsóbb,viszont nem olyan élmény,de kezdésnek jó lehet.. búvárközpont szinte minden szállodánál van.. de hurghadán van magyar búvárbázis is.
2012. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez csak hozzávetőleges ár,ami nyilván eltérhet,mi ennyiért merültünk szeptemberben,nem lealkudott ár volt,mert magyarokkal merültünk
2012. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösz!! nagyon sokat segítettél, az külön jó hír hogy magyarok is vannak... :D
2012. jan. 16. 18:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem még, hogy melyik szállodában voltatok?
2012. jan. 16. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi Makadi öbölben voltunk és a transzfer +5 euro volt fejenként. de hurghadán belül értetek mennek és ott összeszednek.mivel magyar búvárbázist kerestünk ezért mindenképpen be kellett menni hurghadára. de az idegenvezető is hurghadai búvárkodásra vitt előző években.

leírom a webcímét az egyik magyar bázisnak

[link]

őket a minamark szállodában találod meg.

ha fogsz egy taxit,elvisz oda,besétálsz és a parton ott lesznek.

nekem van egy fotóm az árlistáról de mi valamiért sokkal olcsóbban mentünk.ne kérdezd miért,nem volt semmi közös ismerős vagy ilyesmi.

így a neten ha utánuk nézel találsz telszámokat,és felhívhatod bármelyikőlyüket.

2012. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mivel először arabbal merültünk,fontos volt h magyarral merüljünk. nem volt az arabbal sem probléma,mondván, "a víz alatt úgyis egy nyelvet beszélünk".. :) ez így is van de azért így mégis jobb volt.. az info órát egyébként magyar tartotta először is.
2012. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kösz!!! nagyon sokat segítettél :D le is szervezek egy utat...:)
2012. jan. 20. 16:41
 8/8 Pub ***** válasza:
arabbal merülj!!! menj hajóra egy hétre Cassiopea nagyon jóóóó kb 1000 Euró
2012. jan. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!