Kezdőoldal » Utazás » Afrika » FENTOS! Az egyik családtagom...

Totalbueno kérdése:

FENTOS! Az egyik családtagom kiment Algériába, ismerősöktől csak rosszat hallottam az arabokról. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

veszélyek..stb.

Egy férfi hívta ki, most még kedvesek vele, kiszolgálják,6nap elteltével olyan képet raktak fel: srácnak fegyver van a kezébe. és közbe mással is levelezik azaz arab hogy ő is menjen ki.



2012. ápr. 7. 14:43
1 2
 11/15 Bountty válasza:
Ha kiment mit tudsz tenni. Kíváncsian várod, hogy mi lesz. Az ő dolga gondolom nem 10 éves:)
2012. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A 7 es valaszolo irta az igazsagot.Nagyon nagy procedura a hazassag, es ahhoz biztosan haza kell mennie anyukadnak. Vizumot nem adnak csak 30 napra, es ha az lejart es nem jelentkezel, akkor biztosan feltunik a hatosagnak.

Es a lanyom nelkul soha, nem algeriaban tortent. Algeriara nem igaz ez a film.

A tobbnejuseg megengedett, de nem gyakoroljak itt algeriaban, csak regebben, de ez mar nem "divat". Ugyanis egyenloen kell banni a felesegekkel, es ahhoz nagyon jomodunak kell lenni, vagy nyomos indok kell ha masodik vagy netalan harmadik feleseg kell a ferjnek.

Itt Algeriaban a fegyver gyakran elokerul hazassagi ceremoniakon. De nem terroristak. A terroristak nem koztunk elnek.

Chlef tenyleg veszelyesebb.

2012. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ezzel az erővel Magyarországot is el lehetne adni veszélyes országként, mert egy szabolcsi zsáktelepülésben fél percig tartod nyitva az autódat, már ellopják, ha egyedül állsz az ATM-nél leütnek, mikor jön a pénz, és este ne menjél az utcára mert leszúrnak és elrabolják a mobilod meg a pénzed. Külföldön rólunk vannak ilyen véleménnyel, és nem hiszem hogy jól esik akármelyik magyarnak is, amikor a külföldi barátnője családjának bemutatkozik és látja azt a megvetést és azt az undort a család arcán, akik a kényelemben és a jólétben nevelkedtek és a lányuknak társadalmilag "magasabb" pozíciójú férjet szerettek volna. :)
2012. nov. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 elbialy válasza:
84%
Üdv. Nem igazán szoktam ilyen oldalakra irni,de most muszály. Fel vagyok háborodva. Miért is ez a nagy ellenszenv,és utálat az Algír arabokkal szemben?? Főleg a Chlef városával kapcsolatban? KI mondta neked ,hogy az ottani embereket utálják az arabok??? Jártál már ott? Ismersz onnan személyesen bárkit is??? Nem hiszem. Csak irkálsz meg vádaskodsz,mert esetleg valami ott élő arab férfi dobott,és nem foglalkozik veled tovább??? hmmmmm?? Én tudom milyenek az ott élő emberek. A férjem arab,ráadásul Algír,sőt mi több Chlef a lakhelye.Sokszor jártam ott a családjánál,és tündéri emberek. A barátai,és az ismerősei szeretettel fogadtak,és befogadtak engem,és a családom.Ki kérem magamnak az ő nevükben is,ezeket a rágalmakat. Igen valóban vannak arabok akik vízum miatt akarnak házasodni,mert úgy képzelik Európa csodás mert ezt látják a televízióban. Nos mi meg Amerikáról látjuk ezt és a csodák földjének képzeljük.Nem? Ha valaki nem látja át,hogy hazudnak neki ,és nem igazak az érzelmek,nos az vessen magára. Sajnálnám,ha a fent említett hölgynek problémái lennének ez ügyben,de az én meglátásom az ,hogy semmi baja nem fog lenni,és ha nem akar hozzá menni ,nem fogják kényszeríteni. Ha baja lenne,akkor már régen keresne megoldást,hogy haza jusson ,minden hol van nagykövetség,rendőrség,stb,és hidd el segítenek!!! Én szerintem szereti a férfit,és jól érzi magát,megérten ha aggódik a lánya,de már felnőtt,és az ő élete . Ő így döntött. Még egyszer kérem,hogy ne beszéljen senki ,ilyen hangnemben,az általam ismert emberekről ,Chlef városában. Köszönöm Elbialy Gyöngyike Valéria
2013. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Zulaykha válasza:
mi lett végül?
2017. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!