Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Van egy csávó, akivel elvileg...

Van egy csávó, akivel elvileg járunk, de nemtudom, hogy igazat mond e. Látom, hogy sok lánynak van algér pasija és azt is látom, hogy nem nagyon bíznak meg bennük?

Figyelt kérdés
Én se bízok meg benne pedig nagyon szeretnék.. Szerintetek hazudnak?? NAGYON FONTOS lenne, mert nemsokára mennék ki hozzá ugyh kérem a válaszokat!:)) előre is köszi nektek.!
2012. máj. 2. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt most ennyiből mi hogy tudnánk megállapítani, hogy hazudik-e? Mindenesetre legyél nagyon óvatos. Ha te sem bízol meg benne, akkor nem ajánlanám hogy kimenj hozzá.
2012. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen nevetséges...
2012. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jól látod.
2012. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
47%
nem megbízhatóak, farokvezérlésűek
2012. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapjának nem az egymás iránti kölcsönös bizalomnak kellene lennie? Lehet, hogy a kolléga tényleg a világ második legtisztességesebb férfiembere (utánam), de ha ezt még nem bizonyította be, akkor szerintem ne omolj rögtön a karjaiba.
2012. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez most vicc ugye?

Miota ismeritek egymast? Miota "jartok" elvileg?

Eddig hanyszor talalkoztatok szemelyesen?

Talalkozott mar a sraccal mas ismerosod, esetleg a csaladod?

Ok mit szoltak hozza? Nekik milyen volt a benyomasuk?


Ezekre jo lenne tudni a valaszt, mielott ertelmes valaszt tudunk adni.

2012. máj. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Az előttem szólónak igaza van, nagyon fontos az a 6 db kérdés, amit feltett ezzel kapcsolatban. Fontos tudni mióta ismeritek egymást stb... Amit még én esetleg megkérdeznék:


- Hol ismerkedtetek meg?

- Hány éves vagy te és hány éves az algír férfi?


A szüleid véleménye is nagyban számít, mivel ők már tapasztaltabbak, mint te.

Mellesleg meg a bizalom nem bőrszíntől függ...


26/N

2012. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
17%
Az arabok olyanok, mint a franciák, csak koszosabbak. Szerintem ennyit bőven elég tudni!
2012. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Joola válasza:
Szerintem meg rohadtul nem kéne sztereotípiák alapján eldönteni, hogy ki milyen ember. Ha hazudik akkor azért teszi, mert ilyen a természete, nem a nemzetisége miatt. Mellesleg egyik barátnőm 5 évig élt távkapcsolatban egy egyiptomi sráccal, két éve pedig összeházasodtak és most együtt élnek. Ne legyetek ilyen egyszerűek emberek...
2012. máj. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 PONYlow válasza:
hát ez ku**a szánalmas kérdés volt -.-
2012. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!