Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Van egy csávó, akivel elvileg...

Van egy csávó, akivel elvileg járunk, de nemtudom, hogy igazat mond e. Látom, hogy sok lánynak van algér pasija és azt is látom, hogy nem nagyon bíznak meg bennük?

Figyelt kérdés
Én se bízok meg benne pedig nagyon szeretnék.. Szerintetek hazudnak?? NAGYON FONTOS lenne, mert nemsokára mennék ki hozzá ugyh kérem a válaszokat!:)) előre is köszi nektek.!
2012. máj. 2. 21:50
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szerintem vigyázni kell! Csak kettesben ne menj ki vele! menjen veled az anyukád is vagy valaki!

Voltam ott nyaralni, egy ilyen férfi nagyon rámszált, elég gyanússá vált a dolog!

2012. máj. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"egy ilyen férfi nagyon rámszált, elég gyanússá vált a dolog!"


Te is a legjobb résznél hagyod abba. Lett belőle valami?

Elfutottál, és nem ért utol?

2012. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Utolsónak. Elmesélhetem hogy volt, mert írtad hogy nem fejeztem be. Egy arabok lakta helyen nyaraltam (Sharm-el Sheik). A szüleimmel megszálltunk x szállodában. A szobában voltam mikor ők lementek a bárba ásványvízért. Ekkor megcsörrent a szobai telefon. Kiderült hogy a recepcióssrác hívott. Mondtam hogy hívjon vissza később,mert a szüleim lementek. Erre a srác mondja hogy ő velem szeretne beszélni. Igyunk meg együtt egy kávét vagy valamit . Gyorsan letettem, mikor visszaértek a szüleim. Rosszul éreztem magam hogy így lecsaptam a telót és gondoltam egyet, lementem a recepcióhoz. Tudtam ki hívott, mert elötte többször összemosolyogtunk. Én hülye megadtam neki az egyiptomi számomat. Jöttek egymás után az sms-ek. Igyunk v.mit, sétáljunk, ismerjük meg egymást... Én mindig nemet mondtam. Már gyanússá vált a sok üzenet és írtam neki egy sms-t ami így szólt : ,,hány tevéért szeretnél eladni?"

besértődött, de csak írt még tovább. Egyik este írta hogy éjfélkor végez. Mondtam neki hogy nem mehetek, a szüleim alszanak (az igazság az hogy nem is akartam menni)erre még durvább dolgot írt. Ő majd ad nekem egy szert a bárban, amit majd a szüleim megisznak és reggelig fel se ébrednek! Írtam neki hogy ez veszélyes! Utána nem is írtam.

Nagyon kell vigyázni, mert egy 16-17 éves még bedőlne neki, de én már nem :-)Abban se vagyok biztos, hogy a srác idősebb volt nálam..

Ha aznap elmentem volna vele a családi nyaralás utolsó estéjén ki tudja, talán sose kerültem volna haza!

2012. máj. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!