Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Repülöre lehet telot felvinni?...

Repülöre lehet telot felvinni? (zenét szeretnék majd rajta hallgatni)

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 14:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
lehet.felszállás után akár telefonálhatsz is.
2009. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy tom,felvinni fel lehet de nem engedik használni,csak néhány légitársaság gépén engedélyezett. A mobilt ki kell kapcsolni,vagy "repülőgépes módra" kell tenni(Sony-Ericssonba van). Ezt ott a gépen kérdezd meg azért a légikisasszonytól.
2009. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Fel lehet vinni, de a repülés egész időtartama alatt ki kapcsolva kell tartani.

Vigyél inkább iPodot, azt tudod majd használni.

2009. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

1.vagyok


bocsi tényleg oda írhattam volna h.nem mindenütt lehet.de én saját tapasztalatból indultam ki.nekünk lehetett.

2009. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
81%
Szerintem nem lehet felvinni, mert zavarja a repülőgép műszereit,de,ha Sony Ericssonod van nyugodtan fölviheted!!! MMIX VII XXIII XII:LIV
2009. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
az uj telefonokon van egy ugy nevezett repulo uzemmod ha ezt bekapcsolod akkor nincs hivasod ezaltal a telefonos szolgaltato nem zavarja a repulogepnek a rendszeret. azaz fel lehet vinni es be lehet kapcsolva ha van rajta repulo uzemmod
2009. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Igen lehet. Konkrétan repülés üzemmódba kell tenni és akkor használható, mert így nem lép fel hálózatra és nem is keresi azt. Sony Ericssonban biztos van ilyen, a többiről nem tudok nyilatkozni. De én inkább egy mp3 lejátszót ajánlok.
2009. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Hát, ha régebbi fajta telefonod van, valószínüleg kikapcsoltatják veled, de ha egy modernebb fajta típusú telefonod van, akkor azt át lehet állítani "Repülés Üzemmódra" És ez nem csak Sony Ericcsonon van hanem még sok nagyon sok fajta telefonon. Az Enyém pl. LG és azon is van :) Amúgy bekapcsolt telefont azért nem lehet felvinni gépre, mert zavarja a műszereket.
2009. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
62%
Azért de jó, hogy egymás után szinte mindenki ugyanazt írja...
2009. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Tudtommal nem lehet.
2009. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!