Kezdőoldal » Utazás » Európa » A repülőre kézipoggyászban...

A repülőre kézipoggyászban fel lehet vinni piperetükröt? És az egyéb dolgok, mint a szempillaspirál etc, azokkal probléma van mert lötty van benne? Másik: Telót ki is kell kapcsolni? Azon nem lehet zenét hallgatni a gépen? Mp3-on rádió működhet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 09:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha valami légitársaság függő: Malév
2009. júl. 27. 09:30
 2/10 anonim válasza:
2009. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elolvastam. De nem kaptam belőle választ.
2009. júl. 27. 11:30
 4/10 anonim válasza:

[link]

ez egy kicsit regebbi cikk, de azert hasznalhato

2009. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A telóra már rátaláltam máshol de a többire nem. És hiába válaszolják mindenhol azt, hogy szúróeszközöket, kisollót, ilyesmit nem szabad, ELVBEN (bár én sem fogok kockáztatni) igenis lehet, mert 5 centi alatt felvihetők az éles tárgyak, és egy körömolló éle nincs 5 centi. De persze ilyet én sem viszek fel. Ezek viszont nem adnak választ az én kérdésemre.
2009. júl. 27. 11:32
 6/10 A kérdező kommentje:

Frissebb közleményben ennyire részletesen nem láttam taglalni a kencéket, meg a fotót sem.. akkor gondolom spirál kihúzva:) Nem mintha a gépen szükségem lenne rá:)) Csak akkor tudjam, hogy ne a kézipoggyászba pakoljam..


Piperetükör éles tárgynak számít?

2009. júl. 27. 11:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, tükröt nyugodtan felvihetsz!
2009. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. júl. 28. 16:29
 9/10 anonim válasza:
Szerintem felesleges kérdés. Most mondtad hogy ugysem akarsz felvinni sminket (amúgysem értem minek kéne -.-) Mobil egyértelmű hisz mindenhol fel van tüntetve (am ha van rajta repülőgépes mód úgy lehet) tükör meg ismét minek? összeborzolja a szél a hajad vagy wtf?
2010. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

SZÁMODRA felesleges. De akkor minek szólsz hozzá? Unatkozol?

A nők 98%-ának alapból van kistükör és sminkcucc a kézitáskájában. Mivel azt magammal viszem a gépre, a kérdés lényege nyilván az volt, hogy át kell-e tuszkolnom ezeket a bőröndbe, vagy nem probléma, hogy velem van. És nem azzal a céllal, hogy majd bámulásszam magam másfél óráig a szempillámat festegetve a gépen, szimplán a táskámban a helye és feleslegesen nem tömöm azt is bőröndbe. És a mobil sem egyértelmű, nem telefonálni akartam rajta, az istenért, hanem zenét hallgatni. Inkább ez az egyértelmű, minek kötözködsz?


De kösz az értelmes választ, pláne így lassan egy év elteltével.

2010. máj. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!