Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Van olyan lehetőség, hogy...

Van olyan lehetőség, hogy önkéntes munka nyelvtanulással egybekötve, és hogy tudnék olyanra jelentkezni?

Figyelt kérdés
Köszi.
2009. márc. 26. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Fúha, nem tudom pontosan milyenre is vágysz, de pl itt érdemes körül nézni. www.utilapu.org

Afrikába most nem tudom pont szerveznek e de úgy tudom igen, viszont 21-es a korhatár, és lehet előtte részt kell venni egy másik táborban is :S Nyelvtanulás szempontjából mindenképpen jó. Ezen a honlapon hosszabbtávú önkéntesmunkákról is olvashatsz, ha valamit nem értesz kérdezz nyugodtan, akár tőlem, akár az ott megadott e-mailen, fiatal, jókedvű csapat, mindenben rendelkezésedre állnak :)

2009. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ajánlom az alábbi programot, én éppen most veszek részt benne.

Légy önkéntes Afrikában vagy Indiában!


Ha szeretnél világot látni, nyelveket tanulni, más kultúrákat, új embereket megismerni, és közben segíteni, akkor csatlakozz a Humana People to People szervezethez!

A program különleges szakképpzettséget nem igényel, felkészítésedet a szervezet vállalja!


A program 14 hónapos:


6 hónapfelkészülés Norvégiában, csodálatos környezetben

6 hónap munka Afrikában vagy Indiában

2 hónap élménybeszámoló előadások tartása Európában


A program elvégzése után lehetőség van a szervezetnél maradni és a világ számos országában dolgozni.

Az alábbi munkák közül választhatsz:


HIV/ AIDS elleni küzdelem

Gyermeksegélyezés

Leendő tanárok képzése

Környezetvédelmi projektek

Mező-és farmergazdaság

Kereskedelmi vállalkozások

Üzleti, marketing-és partnerkapcsolatok


Honlapunk: www.drh-norway.org


Ha bővebb információra van szükséged, írj a következő címre:

onkentes@drh-norway.org

2009. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
EVS.HU önkéntes szociális segítőket keresnek Európa több országába, fél évre, egy évre, mellette nyelvet tanulsz
2009. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

előző vok:

bocs rosszul adtam meg a linket

[link]


ez a tuti

2009. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van egy pont nekedvaló: Megtanulhatsz franciául, állampolgárságot kapsz, és nagyon jó a fizetés!

Lépj be a Francia idegenlégióba.

2010. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!