Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Afrikában szeretnék önkéntes...

Afrikában szeretnék önkéntes munkát vállani, de nem tudom hová jelentkezzek, vagy milyen alapítványt keressek fel. Hol tudnék ennek utána járni?

Figyelt kérdés
Az Afrikáért Alpítványt már megkerestem, de ott elég sok a kritérium.Régebben a cicd és az Ember az emberért mozgalom hírdetett önéntes munkát, de most nem találtam ilyet.
2009. nov. 12. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáűlj esetleg érdeklődni a Máltai vagy a Baptista szertetszolgálatnál.
2009. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hogyha még mindig érdekel a dolog, akkor szívesen elmondom, miben vagyok benne én most éppen :) privátban!

2009. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sango válasza:

Önkéntes munka és tanulási lehetőség külföldön!


Olyan önkéntes-jelölteket keresünk dániai iskolánkba, akik később Afrikában vagy Indiában fognak fejlesztési tanácsadóként (Development Instructor), az ott élő embereknek segíteni!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, vedd fel velünk a kapcsolatot a következő e-mail címen: makechange@drh-holsted.org!

2012. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!