Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Voltatok már Egyiptomban...

Voltatok már Egyiptomban októberben? MIlyen volt az idő?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Kellemes, nyari ido van meg oktoberben is!
2012. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi januárban voltunk, 20-24 fok volt.
2012. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
mi szeptember közepétől a végéig voltunk, meleg volt. nyári idő . majd meg sültünk :)
2012. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kopasz55 válasza:
100%
Igazából a mi fogalmaink szerintnincs rosszidő télen sem. Sőt ekkor sokkal kellemesebb nyáron elviselhetetlen a meleg.December végétől február elejéig közepéig rendszeres homokviharok vannak ezért necces ilyenkor egyiptomba utazni. Ianuár végén olyan az idő mint nálunk augusztus végén nap egy kissé fáradtan süt de 25 27 fok volt és nem túl kellemes 10 fok volt éjszakánként. Az ókori emlékeket megnézni tökéletes, a vöröstenger bőven húsz fok felett van. Ha az egy hetes nyaralás közben megcsípsz egy három napos homokvihart akkor viszont ne engem szidj. Ja október, mehetsz nyugodtan klassz az idő.
2012. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Yukióóóó ***** válasza:
Ilyenkor a legjobb nincsen az a döglesztő kánikula mégis 27- fokos a tenger és a levegő is 30-34 fok is lehet ! Mi decemberben voltunk és megdöbbentően nagyon jó idő volt isteni volt itthonról le lépni !!!
2012. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
35fokos levegő árnyekban ,26-27 fokos tengerviz
2012. szept. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

szia!

Egyiptomban elek, ha barmilyen kerdesedvan szivesen valaszolok, ill segitek...

2012. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Januarban voltam meleg van akkor is
2012. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én a köpönyeg.hu-ról szoktam tájékozódni időjárás terén. Én is októberben szeretnék Egyiptomba utazni, mert nem bírom a nagy hőséget (40 fok). Októberben a statisztikák szerint nagyon kellemes az időjárás és a víz hőmérséklete is remeknek ígérkezik.

Itt tudod megnézni:

[link]


Sharm El Sheikh-re szűkítve:

[link]

2012. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!