Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba utaznánk, a vizumot...

Egyiptomba utaznánk, a vizumot el tudom intézni Olaszorszagban is?

Figyelt kérdés
Magyar vagyok, de Olaszorszagban dolgozom babysitterkènt. A csalàd akinel dolgozok, Egyiptomba kèszul 2 hètre, ès vinnènek engem is a gyerekek miatt, viszont nem tudom a vizumot itt is el tudom intèzni? Csak mert emiatt nem szeretnèk hazautazni Magyarorszagra.
2012. szept. 20. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
eltudod ott is intézni. Hívd fel az ottani magyar konzulátust,és ők megmondják mit hogy csinálj.
2012. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Egyiptomba utazáshoz nem kell előre vízum, meg lehet venni a repülőtéren, amikor megérkeztek Egyiptomba. Adsz 15 eurót vagy 15 dollárt (érdemes erre a célra 15 dollárt vinni külön), beragasztják a vízumot az útleveledbe, lepecsételik, és kész.
2012. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ottani magyar konzulátus ebben neked nem tud segíteni. Az egyiptomi konzulátusra kell menned. Ott ellehet intézni, ha van vízum kiadás (ha az olaszoknak nem kell vízum, akkor valószínűleg nem lesz, de kétlem, hogy az olaszok vízum nélkül utazhatnának Egyiptomba). De ha Egyiptomban is megtud venni, akkor tényleg az a legegyszerűbb.
2012. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Pár napja jöttünk haza Egyiptomból, a vízumot a reptéren kell intézni.

De..mondták, hogy nagyon kevés az olasz, mert nehezen kapnak vízumot, nem tudom, miért, úgyhogy ennek érdemes utánajárni hivatalos szervnél!

2012. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 euróért adnak a reptéren érkezéskor. a nagykövetségeken ennek a többszörösét kérik el, tök feleslegesen.
2012. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsánat 15 euró. vagy dollár.
2012. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!