Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Voltál már Afrikában? Melyik...

Voltál már Afrikában? Melyik országban?

Figyelt kérdés

Ha nem,akkor hova szeretnél menni?

Én egyértelműen Egyiptomba:)


2012. nov. 28. 13:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Északon Egyiptom és Tunézia (mondjuk csak Kairó és Tunisz), de tényleg igaz, hogy egyszerűbb kulturálisan a Közel-Kelet részének tekinteni őket, mint földrajzilag Afrikának, a szubszaharai részen pedig Ghánában és Ugandában. Utóbbi kettő gyönyörű, érdekes és egyáltalán nem veszélyes. Aki egy hátizsákos túrát be mer vállalni mondjuk Törökországba vagy Thaiföldre, az ide is nyugodtan menjen.
2012. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
22%

Nem eleg nektek Fekete Pako??? Minek akartok meg tobb ilyet latni?


Komolyra forditva szot, szerintem egyik afrikai orszagrol sem lehet kimondani, hogy europai mercevel "biztonsagos" lenne.

2012. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%

2x Tunézia és 2x Egyiptom.... még vissza mennék... de most majd Marokkó jön :D

Engemet nagyon megfogott... ott is maradnék, ha nem lenne akkora szegénység...

Tetszik az éghajlat, hogy mindig süt a nap... és az emberek is boldogabbak, kedvesebbek, mint itt... Európába mindenki már csak a pénzt hajszolja... ott pénz nélkül is képesek mosolyogni... :) és egy európai ember számára igazi kultúrsokk... a vallás is nagyon megfogott...

2012. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
88%
Én Egyiptomban voltal meg most már itt is élek. Ezen belül hova szeretnél jönni? Melyik városba? Ha kíváncsi vagy tudok néhány jó helyet/várost. Ha bármit szeretnél tudni,írj privit. :)
2013. jan. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

1.! Tegnap láttam pont, hogy jelenleg Szomália a világ legveszélyesebb helye!


Tunéziában, Djerbán, imádtam, remélem eljutok ismét oda. Egyiptomba is szeretnék majd egyszer, csak félek a nyavalyáktól (hányás, hasmenés).

2013. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Tunézia, Hammamet csodálatos volt, örök emlék. :)
2013. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Menjetek csak Egyiptomba meg Tunéziába! Majd a TEK hazahoz a túszejtőktől! Ti nem olvastok újságot, nem néztek híreket??? Pont ezen a két helyen van felfordulás jelenleg.
2013. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Az volt a kérdés, hogy hol voltunk nem az hogy hol vagyunk? Van aki 5-10 éve volt.
2013. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%

tegnap 20:10


És ez van még odaírva: "Ha nem,akkor hova szeretnél menni?"


És a legtöbb válaszoló is azt íja ahová menne, és nem azt, hogy csak ott volt.


Jelenleg nem tudok egy olyan afrikai országot sem ahová szívesen mennék. Egyiptomba mennék ha normális lenne a helyzet, de nem az. Fekete Afrikába nem mennék egyáltalán.

2013. febr. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltam, de elmennék Kenyába...
2014. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!