Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Voltál már Afrikában? Melyik...

Voltál már Afrikában? Melyik országban?

Figyelt kérdés

Ha nem,akkor hova szeretnél menni?

Én egyértelműen Egyiptomba:)


2012. nov. 28. 13:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Zöld foki szigeteken voltam, azon belül Sal illetve Boa Vista.Teljesen biztonságos,én simán sétálgattam kint viszont kultúrálisan és látnivalók ügyben kb nincs ott semmi.Egy sivatag az óceánban.

Tunézia viszont pont az ellentéte volt, Karthago lenyűgöző, illetve Sousse és Monastir városokban voltam még amik szintén nagyon tetszettek.

Egyiptomban csak vidéken voltam ami szintén nagyon érdekes volt és életreszóló élmény bár meg kell jegyezni,hogy nagyon koszosak a városok.Kairoba nem mentem be így arról nincs véleményem.

2020. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Tunéziában voltam kb 9 évvel ezelőtt,nekem nagyon tetszett

Idén terveztem volna elmenni Fekete-Afrikába,azon belül Namíbia és Botswana de a pandémia miatt nem lett semmi szóval majd jövőre :D

2020. máj. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Algériában voltam a fővárosban, egy ottani helyi ismerősöm még egy focimeccsre is elhívott.
2022. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!