Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ha afrikából egy ismerősöm...

Ha afrikából egy ismerősöm idejönne Magyarországra és küldenék neki meghívó levelet, tehát elintézném a vízumát, akkor azzal hogy élhetne vissza?

Figyelt kérdés

1 hónapra jogosít a vízum, ha lejár akkor úgyis kitoloncolnák nem?

Tehát abból, hogy meglátogatna és ezt intézném neki, illetve ő fizeti ezt a részét, akkor semmi bajom nem lenne ebből ugye?


2013. jan. 2. 21:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó és még néhányan mások:

Hogy ti mekkora baromságokat tudtok írni.

Igen, nem lehet agyba-főbe mindenkinek meghívó levelet írni, valóban felelőtlenség, de olyanokat tudtok kitalálni, hogy az ész megáll.


Jó, hogy halálra nem ítélik a meghívó személyt. Kicsit tájékozódjatok már!

2013. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Mivel háromszor csináltam ezt a tortúrát végig, így tudom mit írok! És te hányszor? A butaságod határtalan! Azért jó lenne ha írnál konkrétumot, ne csak a levegőbe beszélnél és másokat degradálnál. Azt hiszem, sőt tudom hogy a tájékozódásra te vagy rászorulva. A papírjaink megvannak!
2013. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

12:50

Amit írtam nem a te azon megállapításodra írtam, hogy bonyolult és hosszú procedúra.


Hanem arra, hogy egyesek szerint majdnem még a halálbüntetés lehetőségét is vállalja aki valakinek meghívót ad.


Nyilván félreértetted ami nem lenne baj, de a hangnem nagyon nem tetszik.

Azért kicsit szebben is lehetne, mert ez nagyon sértő és nem tudom, hogy milyen jogon használsz ilyen stílust.


Kicsit vegyél vissza! Élőben nem szoktam eltűrni az ilyet, itt online anonim módon tudom, hogy minden belefér, tenni úgysem lehet mit, de attól még jó lenne ha fékeznéd magad!

2013. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

hát azt én sem értem, hogy mért kell az embert degradálni ha tájékozódik és körültekintő. Pont ez mutatja hogy átgondolom a dolgokat, egyébként pedig megbízok az illetőben, de ettől még felmerülhetnek ezek a kérdéseim, nem? :)


hát turista vizumot szeretnék neki szerezni, ahogy látom azért nem egyszerű a dolog :S de annyit tájékozódtam már, hogy egyszerűbbnek érzem ha bemegyek a külügyre.

2013. jan. 22. 20:16
 15/15 Wannabesweet válasza:
Szia! Sikerült elintézni, és mi lett a vége? Ha nem jött, akkor nagyon jól jártál, mert engem átbaszott egy gyerek onnan!! Irj légyszi. köszi
2016. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!