Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunézia, Sousse tevegelés?

Tunézia, Sousse tevegelés?

Figyelt kérdés
Nyáron megyünk a családommal Sousse-ba és nagyon szeretnénk tevegelni. Aki járt már ott: van erre lehetőség? Ha igen, mennyiért?
2013. jan. 27. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi ott helyben befizettünk egy kétnapos sivatagi kirándulásra, ami abból állt, hogy busszal elvittek a sivatag széléig, ott vártak ránk a tevék, aztán megebédeltettek valami nyomorult vendéglőben egy faluban, újabb buszutazás után egy eléggé elegáns légkondis szállodába vittek éjszakázni. Másnap datolyapálma-ültetvény látogatás, buszozás, ebédeltetés, buszozás haza.
2013. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mi szállodánk is Sousse-ban volt, amikor Tunéziéban jártunk, és mi is a 2 napos Szahara-túra során tevegeltünk (benne volt az ára a programban), bár a mi programunk tényleg színvonalas volt, nem úgy, ahogy az előző hsz. írta.

Ha jól emlékszem, Sousse-ban a tengerparton is szoktak lenni tevék, amiken lehet menni 1-2 kört. Árat nem tudok.

2013. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Sousse-ban szálltunk meg. A tevegelés ára nekünk is benne volt a programban, íg yazt külön nem tudom megmondani. A párom sem tudja, pedig neki emlékezetesebb volt, mert 3 perc után tengeribeteg lett a tevétől.
2013. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz mi Djerbán tevegeltünk "csak" 4 órát, döglesztő hőségben, de soha többet! Igaz nagy élmény volt, de szétültük a seggünket a büdi tevéken, volt aki leégett, jó hogy nem kaptunk napszúrást. Ki ne hagyd a lehetőséget, de jól gondold meg hogy csak épp kipróbálod vagy hosszú útra kelsz mint az előttem irók. :)
2013. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi fakultatív programként fizettünk be egy tevegelésre. Jött értünk a busz, kivittek Sousse szélére, majd mindenkit felültettek egy tevére. Elvezettek valahova és megebédeltünk. Majd ugyan úgy tevével vissza oda ahonnan elindultunk és a hotelig busszal. Nem nagy dolog volt, de mégis ültem tevén és tevegéltem, már ezért megérte :)
2013. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!