Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen hely Tunézia-Sousse-...

Milyen hely Tunézia-Sousse- Royal Hotel Beach?

Figyelt kérdés
Tud róla vki vmit? Milyen hely Sousse? Júniusban utazunk,1 hétre. Milyen a közbiztonság? Mire kell figyelni?

2012. ápr. 28. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Sousse? Igen,voltunk.Milyen hely?Büdös.Sétáltunk a hoteltól be Soussera, lépten nyomon megálltak a lovaskocsik,h.bevisznek.De mi sétálni akartunk.Láttuk is a sok koszt,kukákból kiugró hatalmas macskákat.Hát, Tunézia nem éppen a tisztaságáról híres.A hotel az rendben van,ott tisztaság,meg a hotel tengerpartján is,de ami már nem a hotelhez tartozik,ott kosz.Le is fényképeztem egy szemétrakást.A hotelban jo animácios programok voltak, kaja is jo volt, ido is.Egyszer érdemes elmenni megnézni Tunéziát.Amugy Dzserbát viszont dicsérik,de hát az drágább is.Kozbiztonsággal nincs baj,tiszteletbe tartják a turistákat,hisz ebbol élnek.Vizet ne igyál, enni is inkább csak a hotelba.Sokszor moss kezet.Ha meg elkapod a fosóvírust,irány a patika, Antimelt venni.Csak ott kapsz,itthon nem árulják.Allítolag benne van a levegobe,valaki elkapja.Eloszor ugy fogod érezni,h.kő van a gyomrodba,aztán jon a fosás.De ez a tabi rendbe rak.En Egyiptomba kaptam el, Tunéziában már nem.Remélem nem ijesztettelek el, jó lesz, ne félj!Ha van még kérdésed, priviben tedd fel,szia
2012. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi voltunk Sousse-be , szerintem nagyon jó hely, egyáltalán nem büdös, az emberek szerintem kedvesek voltak, jó a tengerpart, nagyon jól lehet alkudozni, én imádtam!:)

13/É

2012. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!