Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mennyiből lehet kihozni egy...

Mennyiből lehet kihozni egy hét Tunéziát?

Figyelt kérdés
amikor már lehet fürdeni is, szállás, repjegy, illeték, vízum, kaja etc, nem kell ötcsillag vagy hasonlók, igazából kis fürdés kellene meg a Star Wars díszletvárost megnézni, mielőtt belepi a homok, de én még most előfoglalással is csak drágákat látom, pedig anno ez volt a legolcsóbb külföldi meleghely, de hát most görögöt foglalok 70-ből vagy annyise júniusra, de tunéziát nem látok olcsón, csak százfölött, melyik oldalakat érdemes nézni? Jó lenne 100-ból kihozni a fakultatívval meg mindennel együtt, de egyenlőre ilyet nem láttam
2013. dec. 17. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

[link]


104 ezer. De én a helyedben inkább gyűjtenék még pénzt, mert 150-től már olyan nyaralásokat kapsz, amit sosem felejtesz el. Nekem Egyiptom a kedvencem. 5 csillag, all inclusive, 150-200 között.

2013. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos most ezek az Észak-Afrikai államok rájöttek, hogy mennyire olcsóak... és felvitték a dolgot.. mi annó /2011-ben/ 1100 euróért voltunk 3-an, most ugyan ez a hotel, ugyan azzal a dátummal 1470 euróra jön ki... és 33%-os előfoglalási kedvezmény van rá...
2013. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!