Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hol van olyan szalloda Hurghad...

Hol van olyan szalloda Hurghadan, aminek van benti medenceje, vagy meleg vizu medenceje?

Figyelt kérdés
Hogy a gyerekek tudjanak furodni, mert most nincs tul meleg.

2014. jan. 5. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Az utazási irodába ezeket tudni szokták, ha bemész és megkérded biztosan segitenek.

Mi ugyan Sharmon voltunk, ott elég sok ilyen fűtött, és fedett medencés hotel volt.

De az az igazság hogy egyetlen pillanatig nem volt hideg. Nem tudom mire alapozod, hogy hideg van ilyenkor a fürdéshez, főleg egy gyerkőcnek.

2014. jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mire alapozom? Itt lakok Kairoban es kb ket hete havazott is :) Ejszaka megy a futes, mert fazunk.

Koszonom, probalok egy utazasi irodat megkeresni, eszembe se jutott, mert mindig magunknak foglalunk szallast. Eddig ahol voltunk szallodakban, sehol nem volt benti medence es meg a gyerek medenceben is huvos volt a viz. Bar ez ugye nyaron nem zavaro, de ilyenkor januarban igen.

Sharmba nem tervezem, mert autoval nagyon messze van.

2014. jan. 5. 10:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát Hurghada sincs közel Cairo-hoz, emlékeim szerint mi 6 órát buszoztunk.

Vannak magyar fórumok, ahol megbeszélik melyik hotelben mi van, illetve rengeteg leírás található. Pl keress így rá, hogy Hurghada fórum és valószínű elég hamar megtalálod, amelyikre én gondoltam, elég mozgalmas és rengeteg írás van rajta.

Ha megemlíted, hogy Egyiptomban laksz mindjárt le is támadnak, hogy adj infókat mi a helyzet, meg kicsit irigyek is lesznek rád,mert aki oda ír, az Egyiptom szerelmese :) (köztük én is :D)

2014. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Negy ora tolunk autoval, az nem olyan veszes. Koszi a tippeket, kozben sikerult talalni parat. Most nezegetem, melyik lenne jo, melyiknek van jatszotere stb.

Hat, sok magyar mondja, mennyire szereti Egyiptomot, en nem nagyon szeretek itt lakni. Nyaralni jo, de elni katasztrofa.

2014. jan. 5. 16:39
 5/9 A kérdező kommentje:
az index.hu-s forumra gondolsz?
2014. jan. 5. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Az időjárás jelentés 24 - 25 fokot mond folyamatosan Hurghadára...

Mondjuk Kairóra is 20 fokokat jelez.

Mondd csak, nem a tévében láttad azt a hóesést, és összekevered valamivel????

2014. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most megneztem direkt es a hetre is 20-22 fokokat mutat Hurghadara, az nem kimondottan az az ido, amikor egy 2 eves gyereket szivesen furdetnel kinti hideg vizu medenceben.

A havat a tv-ben te is lathattad, mert 112 eve nem volt Egyiptomban ho, igy nagy hirnek szamitott. Amugy hagyd mar, hogy eldontsem, fazok-e este 8 fokban Kairoban, vagy nem :D

2014. jan. 6. 07:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért mint válaszadó szeretem fölhívni a kérdező ellentmondásaira a figyelmet.

Szóval:

Kairóban pontosan tudják az emberek milyen az idő Hurghadán. Azt gondolom, egy egyiptominak ez épp annyira természetes dolog, mintha azt mondanák egy győrinek, milyen szokott lenni az idő Debrecenben. És képben van.


Véleményem szerint az egyiptomiak pontosan ismerik az időjárást, és tisztában vannak vele, még télen is teljesen rendben van az idő a Vörös tengernél. Max a magyar tévét nézők aggódnak ilyenkor.

Kairóból ritkán járnak le Hurhadára nyaralni.

De nem azért kötözködök, mert ne lenne a jogos a gyerekmedencés kérdésed, hanem mert nem konzisztens. Ez azt jelenti, néhány válasz alapján is tele van ellentmondással. Picit kezd kamuszagúvá lenni a dolog.

2014. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem egyiptomi vagyok, sot a ferjem sem az, magyar vagyok, aki tortenetesen epp itt lakik, szerencsere mar nem sokaig. Eleg vicces, hogy bizonygatnom kell, hogy hol lakok, mikor egy egyszeru kerdes tettem fel - amire mar sikerult valaszt talalnom. Reszemrol a tema lezarva. Koszonom annak, akinek sikerult a kerdesre is valaszolni.
2014. jan. 7. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!