Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Schönbrunni Állatkertben...

A Schönbrunni Állatkertben télen milyen állatok láthatók? Minden állat megtekinthető, úgy mint meleg időben?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a nyár végén nem gyilkolják le a fél állatsereget így a válasz igen, ugyanazok az állatok láthatóak, mint nyáron.


Az már nyilván más kérdés, hogy ha hideg az idő, akkor behúzódnak a fedett területre, odúkba, ketrecekbe.

2013. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Télen a zsiráfot és a többi melegkedvelő állatot, áttelepítik afrikába, így csak a jeges medvéd és a pingvineket lehet megnézni :D


Nyilván ugyan azok az állatok vannak ott télen is , max nem kint vannak ha nem bent az épületekbe, ahova szintén be lehet menni.

2013. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én úgy tudom ,hogy már nem üzemel vagyis bezárt,nem is annyira állatkert inkább vadaspark volt szabadon voltak az állatok és olyan berácsozott terepjáróval vitték a látogatókat nagyon érdekes volt.
2013. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon vicces kedvetekbe vagytok, gratulálok ;) nem azt kérdeztem hogy hol vannak, hanem hogy láthatók-e. de zsenik vagytok :) nyilvánvalóan azt kérdeztem hogy minden, vagy a legtöbb állat fedett helyére is be lehet-e menni, mivel van annyi eszem hogy felfogjam, hogy a -15-ben nem a kinti karámokban futkorásznak ;)
2013. okt. 21. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!