Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnék venni egy hálózsákot...

Szeretnék venni egy hálózsákot, de félek, hogy túl meleg lesz. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

[link]


Hosszútávra gondolkozom, ezért szeretnék egy komolyabb hálózsákot venni. Küsőre ez tetszik a legjobban és matrac is van hozzá. Külön a matrac 11 ezer körül van, a sima hálózsákok pedig nem tetszenek.

Van valakinek tapasztalata, hogy ilyen konfortzónás hálózsák mennyire meleg éjszakánként szobában/sátorban alváskor?


2013. aug. 27. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen körülmények között használnád? Én kerülném a Decathlont az 1-2 napos túráknál komolyabbakra való bevásárlásnál, a "legjobb" termékeik is maximum alsó-középkategóriásnak nevezhetőek a teljes kínálatot nézve. Budaörsön Mountex bolt is van, sokkal profibb felszerelésekkel is (és természetesen magasabb árakkal).


Decathlonból a Bakonyba lehet felöltözni/cuccolni, Mountexből a Mt. Blancra is.

2013. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem ebben már egy hűvösebb nyári éjszakán fázni fogsz. Persze ez nagyban függ attól is, hogy a Mátrába mész, vagy az Alföldre... Én 7 éves korom óta táborozom, és +8 komfortzónás hálózsákom volt, és szinte kivétel nélkül minden éjjel fáztam. (Persze én lány vagyok, de azért nem az a nagyon fázós fajta...)

Idén végre (így 18 évesen :D) vettem egy hálózsákot, ami 4 fokos komfortzónával bír (a limitje -16 mondjuk), sokszor melegem van benne, de minden alkalommal, amikor a többiek nyögtek, hogy hideg volt éjjel, én jól éreztem magam, nem fáztam. Javaslom, ezt fontold meg! Ja és én 13.000-ért vettem a Trexpert túraboltban. És nem is olyan batár nagy, simán be lehet még pakolni mellé 14 napra is egy 65 literes zsákba.

2013. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És ha én 180 cm vagyok, az L-esre 185 cm-t írnak, akkor melyiket lenne érdemes megvennem? Talán az XL-eset?

2013. aug. 28. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!