Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Dél Afrikába akarok utazni?...

Dél Afrikába akarok utazni? Érdemes?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 15:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ott most nyár van , sokkal jobb az idő
2014. jan. 15. 15:03
 2/13 anonim válasza:
Ha nem voltál ott, akkor mindekképp megéri. Hosszabb időre tuti nem mennék, de 1-2 hét biztos jó lehet.
2014. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A lenyeg hogy legyen egy helyi vezeto aki segit neked.

Sok olyan varosnegyed van ahova meg nappal sem szabad bemenni fehereknek.

Sajnos miota a feketek vettek at a vezetest, sorozatban vernek agyon fehereket es irtjak a farmereket videken is.

A feherek bezarkoznak elkeritett negyedjeikbe es probaljak tulelni a mindennapokat.

2014. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Veszélyes, nagyon, még az elkerített gazdag környékeken is. Még a módosabb főleg fehér réteg sem nagyon mászkál azon kívül este, nem beszélve a turistákról, akiknek még sokszor azt sem ajánlják, hogy a szálloda környékét elhagyják. Tapasztalatból mondom, bár én csak J.burgban jártam átutazóban.
2014. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Elég nagy ország, melyik részére mennél?

Johannesburg veszélyes hely, sok a bűnöző. Viszont északon vannak a safari parkok. Fokváros gyönyörű és ott indul a híres Garden Route az Indiai Óceán partján. Ott mediterrán jellegű az időjárás. Nem igazán afrikai jellegű, de azért a Jóreménység foknál találkozhatsz majmokkal.

2014. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A déli részére mennék és a keletire east durban-nál. De johannesburgba is elnéztem volna...
2014. jan. 21. 19:39
 7/13 anonim válasza:
Én nem mennék Afrikába, mert ott nagyon nagy az éhezés és ha hosszab időre mennél akkor ugyanaba a helyzetbe kerülhetsz.
2014. jan. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
onnan ered az aids meg sok más... szóval nem, jah főleg akkor nem ha kicsit dagi vagy... MEGESZNEK :D
2014. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De a bőrszinem miatt lehet hogy nem bántanának mert lebarnultam , mit gondoltok befogadnának úgy?
2014. jan. 24. 10:59
 10/13 anonim ***** válasza:
LOL miez hogy kicsit lebarnultáL? :DDD Fehér ember sose fog úgy kinézni mint 1 néger , megközelítőleg sem... ha fehér vagy akkor menj oda ahol a fehéreknek biztonságos , ne háborgasd más földjét.
2014. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!