Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Dél Afrikába akarok utazni?...

Dél Afrikába akarok utazni? Érdemes?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 15:02
1 2
 11/13 anonim válasza:
49%
Ennyi hülye választ még nem hallottam... remélem nem dőltél be egyiknek sem... én 6 x voltam már Afrikában , legalább 3 x Dél Afrikában, Namibiában, Maroccóban, Kenyában.Dél Afrikát széltében hosszában bejártam, terepjáróval, egészen a Kruger parktól kezdve, Johannesburg, Kalahári sivatag, Nyugati part, Fokváros, Cape Point, és még sorolhatnám.Voltam fekete negyedbe, sátoroztunk, szállodában aludtunk, magánházaknál szálltunk meg, sétáltam a Fokvárosi tengerparton este, sötétben, soha semmi attrocitás nem ért.Lerobbant a terepjárónk, éjszaka afrikánszok mentettek, fekete autó szerelőhöz vittük a kocsit, az út során sok sok városban voltunk. Soha semmi bajunk nem volt..természetesen mindig figyelmesnek és közvetlennek kell lenni, a feketéket is emberszámba kell venni, meghálálják ha közeledsz hozzájuk.természetesen biztosítást kötni kell soha nem tudhatod mi történik... Fegyvert kell magadnál tartani, nem kellett soha elővenni.... hetekig jártuk az országot, vadásztunk, kirándultunk, városokat jártunk, fekete mosodákba vittük a ruháinkat.Bátran menj Afrika bármelyik országába, mindenképpen előtte sok infót gyűjts, szervezd le az utadat, rendezd el a szállásokat, lehetőleg előre, de az sem féltétlen szükséges.ne hidd azt hogy az ott élő fehérek rettegnek, igaz külön park városi részeken laknak, de vannak barátaink akik már évtizedek óta ott élnek, soha semmi bajuk nem volt.orvos barátom aki nap mint nap köztük él, soha problémája nem volt... A világon leggyönyörűségesebb országot még nem láttál, nagyon fontos oda elmenni és még én is fogok menni éppen Durban környékét, Szvázilandot tervezzük, az Indiai óceán parti részét, imádom Afrikát... a szívem csücske!!!
2014. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Legyel ovatos a 11-es valasszal, masoknak is vannak tapasztalataik es totalisan ellentmondanak a l1-es altal lelkesen leirtaknak. Ugy hangzik mint egy gatlastalan utazasi ugynok aki mindent el akar adni ami afrikai.

Persze lehet hogy Magyarorszagon elo fekete aki megtanulta az anyanyelvunket es zokon vette hogy senki nem javasolja az utazast oda.

2014. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

végre egy normális válasz (11es), az utána író meg...

a magyarok nagy része el nem tudja képzelni milyen lehet afrika, csak fecsegnek hülyeségeket... és feketét még nem láttak élőben, max tv-n keresztül azt meg el is hiszik amit ott mutogatnak... csodálatos helyek vannak afrikában, az pedig, h milyen fehérként oda menni... kevésbé veszélyes mint egy feketének európába jönni az tuti...

2014. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!